23.06.2017
Заключний структурований іспит лікарів - інтернів за спеціальністю «загальна практика - сімейна медицина»
Вже другий рік поспіль в ХМАПО проходить заключний структурований іспит лікарів - інтернів за спеціальністю «загальна практика - сімейна медицина» з використанням симуляційної технології навчання - методики «стандартизований пацієнт».
22.06.2017
Конференція за участі іноземних фахівців, присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.
Хірургічним факультетом, кафедрою педагогіки, філософії та мовної підготовки, відділом міжнародних зв’язків Харківської медичної академії післядипломної освіти 07 червня 2017 року було проведено конференцію за участі іноземних фахівців, присвячену застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.
12.06.2017
Викладачі ХМАПО закінчили цикл тематичного удосконалення «Технологія створення дистанційних курсів»
12.06.2017
Працівники ХМАПО, у складі медичної делегації під егідою НАТО, відвідали Литовський університет наук здоров’я, Східно-таллінську центральну лікарню та клініку Тартуського університету.
Працівники ХМАПО, у складі медичної делегації під егідою НАТО, відвідали Литовський університет наук здоров’я (м. Каунас, Литва), Східно-таллінську центральну лікарню (м. Таллін, Естонія) та клініку Тартуського університету (м. Тарту, Естонія).
08.06.2017
Фахівці ХМАПО взяли участь у роботі тренінгу для тренерів з «Інтегрованого Ведення Хвороб Дитячого Віку», який проходив при підтримці Бюро ВООЗ
Фахівці ХМАПО (проф. О.А. Цодікова, доц. Т.О. Філонова, ас. К.Б. Гарбар) взяли участь у роботі тренінгу для тренерів з «Інтегрованого Ведення Хвороб Дитячого Віку» (ІВХДВ), який проходив 29 травня – 4 червня 2017 у м. Київ при підтримці Бюро ВООЗ на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |   ›››