20.11.2018
Завідувач кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО прочла цикл лекцій у Ташкентській медичній академії
З 13 по 16 листопада 2018 року завідувач кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО професор Целуйко В.Й. відвідала Ташкентську медичну академію (Узбекистан)
20.11.2018
До дня Педіатра фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я».
До дня Педіатра фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО в межах виїзного ПАЦ за фахом «педіатрія» при підтримці міського управління охорони здоров’я Рівненської міської ради та керівництва КНП "Міська дитяча лікарня" РМР (головний лікар Микола Надєйко) провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я».
19.11.2018
В ХМАПО розпочалися курси підготовки з надання домедичної допомоги «Перший на місці події»
Академія розпочала навчання поліцейських м. Харкова на курсі підготовки з надання домедичної допомоги «Перший на місці події» за навчально-тренувальною програмою ІІ рівня.
Співробітники ХМАПО відвідали ряд клінік та навчальних закладів Прибалтики.
Співробітники Харківської медичної академії післядипломної освіти, в рамках програми співпраці Україна-Литва-Естонія-Латвія під егідою НАТО, відвідали ряд клінік та навчальних закладів Прибалтики.
24.10.2018
Проведено цикл тематичного удосконалення «Онкологічна настороженість та невідкладні стани на амбулаторному прийомі»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |   ›››
19.11.2018
Співробітники ХМАПО відвідали ряд клінік та навчальних закладів Прибалтики.
24.10.2018