23.09.2017
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад:
У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
В ХМАПО послідовно продовжується впровадження системи менеджменту якості освіти відповідно до вимог міжнародного стандарту ІSО 9001:2015, яка сприяє реалізації принципів управління якістю надання освітніх послуг та удосконаленню управлінських процесів.
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
23 листопада 2017 року на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти відбудеться щорічна підсумкова науково-практична конференція молодих вчених "Медицина XXI століття". Запрошуємо до участі викладачів ВУЗів, науковців, аспірантів, докторантів, лікарів-педіатричного профілю.
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
Харківська медична академія післядипломної освіти прийняла участь у Проекті Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Реформа ВІЛ-послуг у дії» (далі Проект), який виконується під безпосереднім моніторингом представництва в Україні - компанії Deloitte Consulting. На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги та лікарів амбулаторій загальної практики-сімейної медицини на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії
З використанням інформаційно-телекомунікаційних технологій 11 вересня 2017 року пройшло засідання навчально-методичної ради ХМАПО, одним із питань якого був аналіз роботи навчально-тренінгових центрів академії та перспектива симуляційних технологій навчання.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |   ›››
23.09.2017