16.03.2017
У ХМАПО було проведено конференцію за участі іноземних фахівців, присвячену застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.
Терапевтичним факультетом, кафедрою педагогіки, філософії та мовної підготовки, відділом міжнародних зв’язків Харківської медичної академії післядипломної освіти 07 березня 2017 року було проведено конференцію за участі іноземних фахівців, присвячену застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.
Фахівці ХМАПО прийняли участь в Національному мультидисциплінарному симпозіумі
Фахівці ХМАПО прийняли участь в Національному мультидисциплінарному симпозіумі «Питання фізіологічних підходів до профілактики та лікування метаболічних порушень у дітей», який відбувся наприкінці лютого 2017 р. у форматі телемосту при підтримці МОЗ України, НМАПО ім. П.Л. Шупика, міжнародного науково-практичного журналу «Педиатрия. Восточная Европа», в рамках реалізації Національної програми безперервної професійної освіти лікарів.
10.03.2017
Студентка медичного коледжу ХМАПО була нагороджена Дипломом переможця за трете місце у XVII міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика
28.02.2017
У Харківській медичній академії післядипломної освіти пройшов Науковий форум за участю провідних фахівців Туреччини
В рамках співробітництва з Турецьким університетом YEDITERE UNIVERSITY HEALTHCARE INSTITUTIONS Харківська медична академія післядипломної освіти організувала науковий форум, що відбувся 20-21 лютого 2017 року у нашому місті за участю провідних фахівців Туреччини.
16.02.2017
Семінар «Сучасні погляди на лікування захворювань нирок: актуальні проблеми трансплантації»
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-медичного семінару «Сучасні погляди на лікування захворювань нирок: актуальні проблеми трансплантації», що відбудеться 20 лютого 2017 року об 11.00 у актовій залі Харківській медичній академії післядипломної освіти (ХМАПО) за адресою: 61176, м. Харків, вул. Амосова, 58.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |   ›››
16.03.2017