09.07.2019
Рекомендації щодо гарантування політичної нейтральності під час виборчого процесу
27.06.2019
Бінарна лекція «Нове в діагностиці та лікуванні захворювань біліарного тракту у дорослих і дітей».
Фахівці ХМАПО продовжують впроваджувати в систему безперервної медичної освіти лікарів курс бінарних лекцій («лекцій удвох»).
13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»
11-12 червня 2019 року співробітник ХМАПО – керівник відділу управління якістю освіти Гиря М.П. взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»,
Розпочато реалізацію Програми первинної реанімації новонароджених
У червні 2018 року Асоціація неонатологів України спільно з представниками Американської Академії Педіатрії доктором Джорджем М. Бенеттом та доктором Рональдом А. Стоддардом (США) почала реалізацію Програми первинної реанімації новонароджених, розраховану на 3 роки, яка включала проведення тренінгів у родопомічних закладах України.
31.05.2019
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |   ›››
09.07.2019