Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти
 Факультеты, кафедры
 Завідувач кафедри - професор Вінник Ю.О.
Кафедра  Онкологічної хірургії, променевої терапії та паліативної допомоги

Історія кафедри онкологічної хірургії   починається з 1941 р., коли на кафедрі хірургії Українського інституту удосконалення лікарів був організований доцентський курс з онкології. В 1945 році організується кафедра онкології під керівництвом професора Я.Л. Поволоцького. З 1946р. до 1950р. кафедру очолював заслужений діяч науки, професор Т.М. Гуревич, з 1951 до 1971р. – доцент Н.М. Воронцов, потім – професор С.І. Павленко, з 1971 до 1988 р. – професор І.М. Милославський, з 1988 по 2006 р. – професор Ю.Л. Шальков.   З 2008р. кафедру очолює  професор Вінник Ю.О.

 

Викладацький склад кафедри:

доцент Воропай А.Ю.

доцент Пархоменко К.Ю.

доцент Романюк М.Г.

доцент Селезньов М.А.

lоцент  Садчикова М.В.

Асистенти :  Бєлєвцова Ю.Ю. Фоміна С.О.,  Волченко І.В..

Навчальна робота : На кафедрі навчаються лікарі-онкохірурги з онкодиспансерів та спеціалізованих відділень усіх областей України, а також лікарі-хірурги, лікарі загальної практики та сімейної медицини,терапевти, онкологи з центральних районних, обласних, міських лікарень та поліклінік, клінічні ординатори з країн СНД. Співробітниками кафедри проводяться цикли первинної спеціалізації та передатестаційні за фахом “Онкохірургія”, а також цикли тематичного удосконалення “Сучасні методи діагностики та лікування злоякісних пухлин”, “Діагностика та лікування злоякісних пухлин ШКТ”, “Питання невідкладної онкохірургії”, “Первинна діагностика та основні принципи лікування злоякісних пухлин”, "Паліативна та симптоматична допомога онкологічним хворим", "Основні принципи лікування злоякісних пухлин". Окрім цього викладаються цикли з сучасних методик терапії лікарськими засобами (хіміотерапії, в тому числі таргетної, імунотерапії та генотерапії). З урахуванням багатогранності діяльності співробітників кафедри онкологічної хірургії основним напрямком науково-дослідницької діяльності є «розробка методів комплексного лікування злоякісних пухлин основних локалізацій» та «розробка вдосконалених методик формування анастомозів ШКТ». Баз ами кафедри  онкологічної хірургії, променевої терапії та паліативної допомоги  є Харківська міська клінічна багатопрофільна лікарня №17 (хірургічне відділення №2 та токсилогічне відділення) та ДЗ "Спеціалізована медико-санітарна частина №13 (хіріургічне відділення)

 В травні 2007 року в Харківській медичній академії післядипломної освіти була відкрита спеціалізована вчена рада ВАКу України з спеціальності – 14.01.07- онкологія; 14.01.03- онкохірургія; 14.01.23- променева діагностика та променева терапія.

Голова вченої ради

Вчений секретар Шармазанова Олена Петрівна

Співробітники кафедри виконують консультативну роботу в усіх містах Харківської області та інших регіонах України.  

Перспективні напрямки кафедри – впровадження нових ендоскопічних і лапароскопічних методів лікування на базах кафедри.

 План підвищення кваліфікації кафедри Онкологічної хірургії, променевої терапії та паліативної допомоги на 2019 рік

українська  
19.02.2020
У лютому 2020 року в Харківській медичній академії післядипломної освіти українським Органом сертифікації системи менеджменту якості був проведений незалежний зовнішній аудит та виданий сертифікат на систему менеджменту якості ISO 9001, що відповідає вимо
18.02.2020
10 лютого міжнародна громадськість відзначила Міжнародний день боротьби з епілепсією. Співробітники кафедри неврології і дитячої неврології ХМАПО і кафедри психіатрії ХМАПО взяли активну участь в організації та проведенні заходу в Харкові.
14.02.2020
Разультати голосування у другому турі виборів ректора ХМАПО
07.02.2020
Протокол виборчої комісії з виборів керівника закладу вищої освіти ХМАПО
07.02.2020
Протокол організаційного комітету щодо проведення другого туру виборів ректора ХМАПО