Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти
 Факультеты, кафедры
 В.О. Завідувача кафедри - доцент Єфимова Галина Степанівна
Кафедра  Онкологічної хірургії, променевої терапії та паліативної допомоги

Історія кафедри онкологічної хірургії   починається з 1941 р., коли на кафедрі хірургії Українського інституту удосконалення лікарів був організований доцентський курс з онкології. В 1945 році організується кафедра онкології під керівництвом професора Я.Л. Поволоцького. З 1946р. до 1950р. кафедру очолював заслужений діяч науки, професор Т.М. Гуревич, з 1951 до 1971р. – доцент Н.М. Воронцов, потім – професор С.І. Павленко, з 1971 до 1988 р. – професор І.М. Милославський, з 1988 по 2006 р. – професор Ю.Л. Шальков.   З 2008р. кафедру очолю вав професор Вінник Ю.О.

 

Викладацький склад кафедри:

   доцент Козубенко М.Ю.- завуч кафедри

доцент Воропай А.Ю.

доцент Пархоменко К.Ю.

доцент Романюк М.Г.

доцент Селезньов М.А.

Асистенти :  Бєлєвцова Ю.Ю.    Фоміна С.О.,  Садчикова М.В.

Навчальна робота : На кафедрі навчаються лікарі-онкохірурги з онкодиспансерів та спеціалізованих відділень усіх областей України, а також лікарі-хірурги, лікарі загальної практики та сімейної медицини,терапевти, онкологи з центральних районних, обласних, міських лікарень та поліклінік, клінічні ординатори з країн СНД. Співробітниками кафедри проводяться цикли первинної спеціалізації та передатестаційні за фахом “Онкохірургія”, а також цикли тематичного удосконалення “Сучасні методи діагностики та лікування злоякісних пухлин”, “Діагностика та лікування злоякісних пухлин ШКТ”, “Питання невідкладної онкохірургії”, “Первинна діагностика та основні принципи лікування злоякісних пухлин”, "Паліативна та симптоматична допомога онкологічним хворим", "Основні принципи лікування злоякісних пухлин", ”Клінічна імунологія та алергологія”. Окрім цього викладаються цикли з сучасних методик терапії лікарськими засобами (хіміотерапії, в тому числі таргетної, імунотерапії та генотерапії). З урахуванням багатогранності діяльності співробітників кафедри онкологічної хірургії основним напрямком науково-дослідницької діяльності є «розробка методів комплексного лікування злоякісних пухлин основних локалізацій» та «розробка вдосконалених методик формування анастомозів ШКТ». Базою кафедри онкологічної хірургії є Харківський обласний клінічний онкологічний центр.

 В травні 2007 року в Харківській медичній академії післядипломної освіти була відкрита спеціалізована вчена рада ВАКу України з спеціальності – 14.01.07- онкологія; 14.01.03- онкохірургія; 14.01.23- променева діагностика та променева терапія.

Голова вченої ради

Вчений секретар Шармазанова Олена Петрівна

Професор Поповська Т.М. проводе консиліуми у гематологічному відділенні та курирує хворих хірургічних відділень, які отримують спеціальну лікарняну терапію.

доцент Козубенко М.Ю. є куратором відділення пухлин голови та шиї;

доцент Котенко О.Є –завідувач абдомінального відділення;

Співробітники кафедри виконують консультативну роботу в усіх містах Харківської області та інших регіонах України.  

Перспективні напрямки кафедри – впровадження в щоденну роботу онкоцентру нових ендоскопічних і лапароскопічних методів лікування.

 План підвищення кваліфікації кафедри Онкологічної хірургії, променевої терапії та паліативної допомоги на 2017 рік

23.09.2017
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
18.09.2017
У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії