02.09.2016
Посвята у студенти-медики

31 серпня 2016 року в Медичному коледжі Харківської медичної академії післядипломної освіти відбулася посвята у студенти-медики.  Цей день назавжди залишиться у пам’яті  студентів - першокурсників.

Із рук старшокурсників вони отримали символічний вогонь знань. Студенти ж у свою чергу пообіцяли нести цей вогонь через усі роки навчання у коледжі, а потім - і все життя.

До сліз зворушила усіх присутніх клятва, яку приймали першокурсники. З відчуттям гордості і вдячності студенти-першокурсники одягли перші у своєму житті білі халати як символ добра і милосердя, терпіння і співчуття, чистоти серця і душі.

24.10.2018
Проведено цикл тематичного удосконалення «Онкологічна настороженість та невідкладні стани на амбулаторному прийомі»
10.10.2018
В ХМАПО відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців