02.09.2016
Посвята у студенти-медики

31 серпня 2016 року в Медичному коледжі Харківської медичної академії післядипломної освіти відбулася посвята у студенти-медики.  Цей день назавжди залишиться у пам’яті  студентів - першокурсників.

Із рук старшокурсників вони отримали символічний вогонь знань. Студенти ж у свою чергу пообіцяли нести цей вогонь через усі роки навчання у коледжі, а потім - і все життя.

До сліз зворушила усіх присутніх клятва, яку приймали першокурсники. З відчуттям гордості і вдячності студенти-першокурсники одягли перші у своєму житті білі халати як символ добра і милосердя, терпіння і співчуття, чистоти серця і душі.

19.02.2018
Науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ»
16.02.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти розпочала співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
06.02.2018
Фахівці ХМАПО прийняли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Як поліпшити довіру населення до щеплень? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики».
05.02.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»