02.09.2016
Посвята у студенти-медики

31 серпня 2016 року в Медичному коледжі Харківської медичної академії післядипломної освіти відбулася посвята у студенти-медики.  Цей день назавжди залишиться у пам’яті  студентів - першокурсників.

Із рук старшокурсників вони отримали символічний вогонь знань. Студенти ж у свою чергу пообіцяли нести цей вогонь через усі роки навчання у коледжі, а потім - і все життя.

До сліз зворушила усіх присутніх клятва, яку приймали першокурсники. З відчуттям гордості і вдячності студенти-першокурсники одягли перші у своєму житті білі халати як символ добра і милосердя, терпіння і співчуття, чистоти серця і душі.

25.05.2018
ХМАПО оголошує конкурс на прийом до аспірантури
25.05.2018
Молоді вчені ХМАПО отримали стипендії Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених
Конференція трудового колективу ХМАПО
Круглий стіл «Як поліпшити довіру до імунопрофілактики?»
19.05.2018
Слухачі ХМАПО взяли участь у круглому столі Міжнародного науково-практичного медичного форуму «Медицина України – європейський вибір»