26.10.2016

18 жовтня 2016 р. фахівці ХМАПО прийняли участь в нараді, присвяченій організації реабілітаційного лікування дітей в умовах ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця», яка проходила в конференц-залі клінічного санаторію «Курорт Березівські мінеральні води».

Головною темою наради було обговорення концепції  розвитку ранньої  медичної реабілітації дітей в супроводі одного з батьків або осіб, що їх замінюють в умовах санаторно-курортних закладів Харківської області. Цей «пілотний» проект поки що єдиний в Україні, привернув увагу Управління охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації, департаменту охорони здоров'я Харківської міської ради, головних лікарів та їх заступників, завідувачів педіатричних відділень і спеціалізованих дитячих відділень ЦРЛ, ОДКБ, лікарів-педіатрів, головних позаштатних дитячих спеціалістів м. Харкова та Харківської області.

В обговоренні проекту прийняли участь: головний лікар санаторію Сердюк О.І., директор виконавчої дирекції Харківського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасовою втратою працездатності Буланий А.А., заступник директора Департаменту, начальник управління організації лікувально-профілактичної допомоги дітям Департаменту охорони здоров'я Харківської міської ради Голубова М.А., зав. кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО проф. Цодікова О.А., професор кафедри фізіотерапії ХМАПО Родзільская О.Н., доцент кафедри педіатричної гастроентерології та нутріціології ХМАПО Волошина Л.Г. та інш.

19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
18.01.2018
Асистенту кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО ПУСТОВОЙТ Катерині Борисівні була присуджена премія Президента України
11.01.2018
Завідувач кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО професор Абдуллаєв Р.Я. прийняв участь у міжнародній конференції у м. Чікаго, США
11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.