26.10.2016

18 жовтня 2016 р. фахівці ХМАПО прийняли участь в нараді, присвяченій організації реабілітаційного лікування дітей в умовах ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця», яка проходила в конференц-залі клінічного санаторію «Курорт Березівські мінеральні води».

Головною темою наради було обговорення концепції  розвитку ранньої  медичної реабілітації дітей в супроводі одного з батьків або осіб, що їх замінюють в умовах санаторно-курортних закладів Харківської області. Цей «пілотний» проект поки що єдиний в Україні, привернув увагу Управління охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації, департаменту охорони здоров'я Харківської міської ради, головних лікарів та їх заступників, завідувачів педіатричних відділень і спеціалізованих дитячих відділень ЦРЛ, ОДКБ, лікарів-педіатрів, головних позаштатних дитячих спеціалістів м. Харкова та Харківської області.

В обговоренні проекту прийняли участь: головний лікар санаторію Сердюк О.І., директор виконавчої дирекції Харківського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасовою втратою працездатності Буланий А.А., заступник директора Департаменту, начальник управління організації лікувально-профілактичної допомоги дітям Департаменту охорони здоров'я Харківської міської ради Голубова М.А., зав. кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО проф. Цодікова О.А., професор кафедри фізіотерапії ХМАПО Родзільская О.Н., доцент кафедри педіатричної гастроентерології та нутріціології ХМАПО Волошина Л.Г. та інш.

У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії
11.09.2017
Обласна конференція з імплементації інтегрованого ведення хвороб дитячого віку (ІВХДВ) у практику медичних установ.