26.10.2016

18 жовтня 2016 р. фахівці ХМАПО прийняли участь в нараді, присвяченій організації реабілітаційного лікування дітей в умовах ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця», яка проходила в конференц-залі клінічного санаторію «Курорт Березівські мінеральні води».

Головною темою наради було обговорення концепції  розвитку ранньої  медичної реабілітації дітей в супроводі одного з батьків або осіб, що їх замінюють в умовах санаторно-курортних закладів Харківської області. Цей «пілотний» проект поки що єдиний в Україні, привернув увагу Управління охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації, департаменту охорони здоров'я Харківської міської ради, головних лікарів та їх заступників, завідувачів педіатричних відділень і спеціалізованих дитячих відділень ЦРЛ, ОДКБ, лікарів-педіатрів, головних позаштатних дитячих спеціалістів м. Харкова та Харківської області.

В обговоренні проекту прийняли участь: головний лікар санаторію Сердюк О.І., директор виконавчої дирекції Харківського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасовою втратою працездатності Буланий А.А., заступник директора Департаменту, начальник управління організації лікувально-профілактичної допомоги дітям Департаменту охорони здоров'я Харківської міської ради Голубова М.А., зав. кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО проф. Цодікова О.А., професор кафедри фізіотерапії ХМАПО Родзільская О.Н., доцент кафедри педіатричної гастроентерології та нутріціології ХМАПО Волошина Л.Г. та інш.

16.11.2017
У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія».
15.11.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО взяли участь у написанні радіодиктанту
09.11.2017
Майстер-клас