27.10.2016
Проведено пробне тестування із Кроку-3 із лікарями-стоматологами інтернами випуску 2015 року.

24 жовтня 2016 року вперше розпочались заняття у новому лекційному приміщенні Навчально-наукового інституту стоматології ХМАПО. Директор ННІС проф. Діасамідзе Е.Д. побажав слухачам успіхів у професійному рості та у здачі зовнішнього тестування. Доцентом Цигановою Н.Б. та асистентом Івановим О.Є. проведено пробне тестування із Кроку-3 із лікарями-стоматологами інтернами випуску 2015 року. Староста циклу Михайло Гольденберг відмітив, що заняття було проведено у просторому добре освітленому приміщенні, а комфортне обладнана аудиторія сприяє кращому засвоєнню знань.

У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії
11.09.2017
Обласна конференція з імплементації інтегрованого ведення хвороб дитячого віку (ІВХДВ) у практику медичних установ.