Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


07.11.2016
Тренінг для лікарів-наркологів, присвячений проблемам залежності від лікарських препаратів.

4 листопада 2016 р. у Ресурсному тренінговому центрі ХМАПО, який оснащено сучасним інноваційним дидактичним обладнанням, завідувач кафедри наркології професор Сосін І.К. провів тренінг для лікарів-наркологів, присвячений проблемам залежності від лікарських препаратів. Були висвітлені питання формування залежності від препаратів, швидкого злоякісного зростання толерантності, поєднаного вживання препаратів різних груп, вживання препаратів, які не мають аддиктивного потенціалу для ад’юванції та пролонгації дії лікарських препаратів, купірування станів абстиненції від наркотичних та токсичних препаратів алкоголем.

Під час тренінгу було проведене ситуаційне навчання слухачів, яке передбачало створення під керівництвом викладача проблемних ситуацій, які вимагають визначення кола потенційно аддиктивно небезпечних препаратів, проведення диференційної діагностики станів сп’яніння та залежності від лікарських препаратів з іншими станами, в тому числі і потребуючих невідкладних терапевтичних втручань. В результаті проведення тренінгу відбувається значно ефективніше творче оволодіння знаннями, навичками, вміннями та формується клінічне мислення лікарів – слухачів системи післядипломної освіти.

Перший в Україні ресурсний тренінговий центр кафедри наркології ХМАПО створений та відкритий у поточному році за підтримки Управління ООН (UNODC) як результат плідної творчої багаторічної співпраці згідно Меморандуму UNODC – ХМАПО.

19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
18.01.2018
Асистенту кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО ПУСТОВОЙТ Катерині Борисівні була присуджена премія Президента України
11.01.2018
Завідувач кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО професор Абдуллаєв Р.Я. прийняв участь у міжнародній конференції у м. Чікаго, США
11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.