07.11.2016
Тренінг для лікарів-наркологів, присвячений проблемам залежності від лікарських препаратів.

4 листопада 2016 р. у Ресурсному тренінговому центрі ХМАПО, який оснащено сучасним інноваційним дидактичним обладнанням, завідувач кафедри наркології професор Сосін І.К. провів тренінг для лікарів-наркологів, присвячений проблемам залежності від лікарських препаратів. Були висвітлені питання формування залежності від препаратів, швидкого злоякісного зростання толерантності, поєднаного вживання препаратів різних груп, вживання препаратів, які не мають аддиктивного потенціалу для ад’юванції та пролонгації дії лікарських препаратів, купірування станів абстиненції від наркотичних та токсичних препаратів алкоголем.

Під час тренінгу було проведене ситуаційне навчання слухачів, яке передбачало створення під керівництвом викладача проблемних ситуацій, які вимагають визначення кола потенційно аддиктивно небезпечних препаратів, проведення диференційної діагностики станів сп’яніння та залежності від лікарських препаратів з іншими станами, в тому числі і потребуючих невідкладних терапевтичних втручань. В результаті проведення тренінгу відбувається значно ефективніше творче оволодіння знаннями, навичками, вміннями та формується клінічне мислення лікарів – слухачів системи післядипломної освіти.

Перший в Україні ресурсний тренінговий центр кафедри наркології ХМАПО створений та відкритий у поточному році за підтримки Управління ООН (UNODC) як результат плідної творчої багаторічної співпраці згідно Меморандуму UNODC – ХМАПО.

16.11.2017
У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія».
15.11.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО взяли участь у написанні радіодиктанту
09.11.2017
Майстер-клас