10.11.2016
Cемінар з педіатрії в рамках реалізації німецько-українського проекту «Україна – Здоров’я дітей».

Фахівці ХМАПО (проф. О.А. Цодікова) разом із провідними спеціалістами з Німеччини та України прийняли участь у II  семінарі з педіатрії, який відбувся 28-29 жовтня 2016 року у Києві в рамках реалізації німецько-українського проекту «Україна – Здоров’я дітей».  Пройшовши при підтримці Міністерства охорони здоров’я України та Німеччини,  посольства Німеччини в Україні, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, асоціації педіатрів України  та ГО «Міжнародна  Академія Медичної Освіти»,  семінар став помітною подією для медичної спільноти України.

У заході прийняли участь 160  педіатрів з різних областей України та провідні фармацевтичні компанії, які приділяють значну увагу розвитку нових діагностичних та лікувальних технологій в сучасній педіатрії.

На засіданнях семінару обговорювались важливі наукові напрямки розвитку сучасної педіатрії:

• гострі та хронічні захворювання системи дихання
  • гострі стани та хронічні запальні захворювання в гастроентерології
  • запальні захворювання в нефрології ;
  • ревматичні захворювання ;
  • принципи організації медичної допомоги в Німеччині та Україні.

25.05.2018
ХМАПО оголошує конкурс на прийом до аспірантури
25.05.2018
Молоді вчені ХМАПО отримали стипендії Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених
Конференція трудового колективу ХМАПО
Круглий стіл «Як поліпшити довіру до імунопрофілактики?»
19.05.2018
Слухачі ХМАПО взяли участь у круглому столі Міжнародного науково-практичного медичного форуму «Медицина України – європейський вибір»