10.11.2016
Cемінар з педіатрії в рамках реалізації німецько-українського проекту «Україна – Здоров’я дітей».

Фахівці ХМАПО (проф. О.А. Цодікова) разом із провідними спеціалістами з Німеччини та України прийняли участь у II  семінарі з педіатрії, який відбувся 28-29 жовтня 2016 року у Києві в рамках реалізації німецько-українського проекту «Україна – Здоров’я дітей».  Пройшовши при підтримці Міністерства охорони здоров’я України та Німеччини,  посольства Німеччини в Україні, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, асоціації педіатрів України  та ГО «Міжнародна  Академія Медичної Освіти»,  семінар став помітною подією для медичної спільноти України.

У заході прийняли участь 160  педіатрів з різних областей України та провідні фармацевтичні компанії, які приділяють значну увагу розвитку нових діагностичних та лікувальних технологій в сучасній педіатрії.

На засіданнях семінару обговорювались важливі наукові напрямки розвитку сучасної педіатрії:

• гострі та хронічні захворювання системи дихання
  • гострі стани та хронічні запальні захворювання в гастроентерології
  • запальні захворювання в нефрології ;
  • ревматичні захворювання ;
  • принципи організації медичної допомоги в Німеччині та Україні.

19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
18.01.2018
Асистенту кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО ПУСТОВОЙТ Катерині Борисівні була присуджена премія Президента України
11.01.2018
Завідувач кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО професор Абдуллаєв Р.Я. прийняв участь у міжнародній конференції у м. Чікаго, США
11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.