10.11.2016
Cемінар з педіатрії в рамках реалізації німецько-українського проекту «Україна – Здоров’я дітей».

Фахівці ХМАПО (проф. О.А. Цодікова) разом із провідними спеціалістами з Німеччини та України прийняли участь у II  семінарі з педіатрії, який відбувся 28-29 жовтня 2016 року у Києві в рамках реалізації німецько-українського проекту «Україна – Здоров’я дітей».  Пройшовши при підтримці Міністерства охорони здоров’я України та Німеччини,  посольства Німеччини в Україні, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, асоціації педіатрів України  та ГО «Міжнародна  Академія Медичної Освіти»,  семінар став помітною подією для медичної спільноти України.

У заході прийняли участь 160  педіатрів з різних областей України та провідні фармацевтичні компанії, які приділяють значну увагу розвитку нових діагностичних та лікувальних технологій в сучасній педіатрії.

На засіданнях семінару обговорювались важливі наукові напрямки розвитку сучасної педіатрії:

• гострі та хронічні захворювання системи дихання
  • гострі стани та хронічні запальні захворювання в гастроентерології
  • запальні захворювання в нефрології ;
  • ревматичні захворювання ;
  • принципи організації медичної допомоги в Німеччині та Україні.

16.11.2017
У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія».
15.11.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО взяли участь у написанні радіодиктанту
09.11.2017
Майстер-клас