10.11.2016
Cемінар з педіатрії в рамках реалізації німецько-українського проекту «Україна – Здоров’я дітей».

Фахівці ХМАПО (проф. О.А. Цодікова) разом із провідними спеціалістами з Німеччини та України прийняли участь у II  семінарі з педіатрії, який відбувся 28-29 жовтня 2016 року у Києві в рамках реалізації німецько-українського проекту «Україна – Здоров’я дітей».  Пройшовши при підтримці Міністерства охорони здоров’я України та Німеччини,  посольства Німеччини в Україні, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, асоціації педіатрів України  та ГО «Міжнародна  Академія Медичної Освіти»,  семінар став помітною подією для медичної спільноти України.

У заході прийняли участь 160  педіатрів з різних областей України та провідні фармацевтичні компанії, які приділяють значну увагу розвитку нових діагностичних та лікувальних технологій в сучасній педіатрії.

На засіданнях семінару обговорювались важливі наукові напрямки розвитку сучасної педіатрії:

• гострі та хронічні захворювання системи дихання
  • гострі стани та хронічні запальні захворювання в гастроентерології
  • запальні захворювання в нефрології ;
  • ревматичні захворювання ;
  • принципи організації медичної допомоги в Німеччині та Україні.

У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії
11.09.2017
Обласна конференція з імплементації інтегрованого ведення хвороб дитячого віку (ІВХДВ) у практику медичних установ.