10.11.2016
Курс бінарних лекцій у м. Чернігів

Наступним містом, де продовжується впровадження в систему післядипломної медичної освіти лікарів «Курс бінарних лекцій («лекцій удвох»), став Чернігів.  9 жовтня 2016 р. в межах виїзного циклу ТУ «Динамічне спостереження за дітьми в амбулаторно-поліклінічних умовах», який проводиться на базі Чернігівської обласної дитячої лікарні (м.Чернігів), викладачі кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО (зав кафедрою проф. О.А. Цодікова та доц. І.Г. Лапіна) провели бінарну лекцію «Аномалії конституції» для лікарів педіатричного профілю та лікарів загальної практики – сімейної медицини.

Запропонована у вигляді діалогу лекція була позитивно оцінена лікарями. Слухачі жваво обговорювали питання імунопрофілактики у дітей з аномаліями конституції (алергічного, сечокислого, лімфатичного) та взагалі  висказували особисту точку зору на проблему вакцинації дітей з порушеннями стану здоров’я.

У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії
11.09.2017
Обласна конференція з імплементації інтегрованого ведення хвороб дитячого віку (ІВХДВ) у практику медичних установ.