10.11.2016
Курс бінарних лекцій у м. Чернігів

Наступним містом, де продовжується впровадження в систему післядипломної медичної освіти лікарів «Курс бінарних лекцій («лекцій удвох»), став Чернігів.  9 жовтня 2016 р. в межах виїзного циклу ТУ «Динамічне спостереження за дітьми в амбулаторно-поліклінічних умовах», який проводиться на базі Чернігівської обласної дитячої лікарні (м.Чернігів), викладачі кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО (зав кафедрою проф. О.А. Цодікова та доц. І.Г. Лапіна) провели бінарну лекцію «Аномалії конституції» для лікарів педіатричного профілю та лікарів загальної практики – сімейної медицини.

Запропонована у вигляді діалогу лекція була позитивно оцінена лікарями. Слухачі жваво обговорювали питання імунопрофілактики у дітей з аномаліями конституції (алергічного, сечокислого, лімфатичного) та взагалі  висказували особисту точку зору на проблему вакцинації дітей з порушеннями стану здоров’я.

16.11.2017
У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія».
15.11.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО взяли участь у написанні радіодиктанту
09.11.2017
Майстер-клас