15.11.2016
Адміністрація Харківської медичної академії післядипломної освіти зустрілась з представниками Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.

А дміністрація  Харківської медичної академії післядипломної освіти  3 листопада 2016 року  зустрілась з представниками   Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.   .

Від академії в заході взяли участь ректор, професор Олександр Хвисюк, перший проректор, професор Віра Марченко, проректор з наукової роботи, професор Олександр Більченко, проректор з науково-педагогічної та міжнародної роботи, професор Володимир Карпенко; університет на зустрічі представляли ректор, академік Віль Бакіров, проректор з науково-педагогічної роботи (з міжнародного співробітництва), професор Заріф Назиров, начальник відділу організації міжнародної діяльності Центру міжнародного співробітництва Олександр Фадєєв, декан медичного факультету, професор Ігор Бєлозьоров, завідувач кафедрою загальної практики - сімейної медицини, професор Євген Ніколенко.

В рамках заходу відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо співпраці в галузі освіти між університетом і академією. Зокрема, сторони погодили розгорнуту програму всебічного співробітництва в сфері реалізації міжнародних проектів, а також розширення програми «наскрізного навчання» із залученням профільних дисциплін.

У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії
11.09.2017
Обласна конференція з імплементації інтегрованого ведення хвороб дитячого віку (ІВХДВ) у практику медичних установ.