15.11.2016
Адміністрація Харківської медичної академії післядипломної освіти зустрілась з представниками Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.

А дміністрація  Харківської медичної академії післядипломної освіти  3 листопада 2016 року  зустрілась з представниками   Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.   .

Від академії в заході взяли участь ректор, професор Олександр Хвисюк, перший проректор, професор Віра Марченко, проректор з наукової роботи, професор Олександр Більченко, проректор з науково-педагогічної та міжнародної роботи, професор Володимир Карпенко; університет на зустрічі представляли ректор, академік Віль Бакіров, проректор з науково-педагогічної роботи (з міжнародного співробітництва), професор Заріф Назиров, начальник відділу організації міжнародної діяльності Центру міжнародного співробітництва Олександр Фадєєв, декан медичного факультету, професор Ігор Бєлозьоров, завідувач кафедрою загальної практики - сімейної медицини, професор Євген Ніколенко.

В рамках заходу відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо співпраці в галузі освіти між університетом і академією. Зокрема, сторони погодили розгорнуту програму всебічного співробітництва в сфері реалізації міжнародних проектів, а також розширення програми «наскрізного навчання» із залученням профільних дисциплін.

19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
18.01.2018
Асистенту кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО ПУСТОВОЙТ Катерині Борисівні була присуджена премія Президента України
11.01.2018
Завідувач кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО професор Абдуллаєв Р.Я. прийняв участь у міжнародній конференції у м. Чікаго, США
11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.