15.11.2016
Адміністрація Харківської медичної академії післядипломної освіти зустрілась з представниками Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.

А дміністрація  Харківської медичної академії післядипломної освіти  3 листопада 2016 року  зустрілась з представниками   Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.   .

Від академії в заході взяли участь ректор, професор Олександр Хвисюк, перший проректор, професор Віра Марченко, проректор з наукової роботи, професор Олександр Більченко, проректор з науково-педагогічної та міжнародної роботи, професор Володимир Карпенко; університет на зустрічі представляли ректор, академік Віль Бакіров, проректор з науково-педагогічної роботи (з міжнародного співробітництва), професор Заріф Назиров, начальник відділу організації міжнародної діяльності Центру міжнародного співробітництва Олександр Фадєєв, декан медичного факультету, професор Ігор Бєлозьоров, завідувач кафедрою загальної практики - сімейної медицини, професор Євген Ніколенко.

В рамках заходу відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо співпраці в галузі освіти між університетом і академією. Зокрема, сторони погодили розгорнуту програму всебічного співробітництва в сфері реалізації міжнародних проектів, а також розширення програми «наскрізного навчання» із залученням профільних дисциплін.

16.11.2017
У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія».
15.11.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО взяли участь у написанні радіодиктанту
09.11.2017
Майстер-клас