15.11.2016
Адміністрація Харківської медичної академії післядипломної освіти зустрілась з представниками Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.

А дміністрація  Харківської медичної академії післядипломної освіти  3 листопада 2016 року  зустрілась з представниками   Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.   .

Від академії в заході взяли участь ректор, професор Олександр Хвисюк, перший проректор, професор Віра Марченко, проректор з наукової роботи, професор Олександр Більченко, проректор з науково-педагогічної та міжнародної роботи, професор Володимир Карпенко; університет на зустрічі представляли ректор, академік Віль Бакіров, проректор з науково-педагогічної роботи (з міжнародного співробітництва), професор Заріф Назиров, начальник відділу організації міжнародної діяльності Центру міжнародного співробітництва Олександр Фадєєв, декан медичного факультету, професор Ігор Бєлозьоров, завідувач кафедрою загальної практики - сімейної медицини, професор Євген Ніколенко.

В рамках заходу відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо співпраці в галузі освіти між університетом і академією. Зокрема, сторони погодили розгорнуту програму всебічного співробітництва в сфері реалізації міжнародних проектів, а також розширення програми «наскрізного навчання» із залученням профільних дисциплін.

25.05.2018
ХМАПО оголошує конкурс на прийом до аспірантури
25.05.2018
Молоді вчені ХМАПО отримали стипендії Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених
Конференція трудового колективу ХМАПО
Круглий стіл «Як поліпшити довіру до імунопрофілактики?»
19.05.2018
Слухачі ХМАПО взяли участь у круглому столі Міжнародного науково-практичного медичного форуму «Медицина України – європейський вибір»