Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


24.11.2016
Співробітники ХМАПО пройшли навчання y навчальному центрі військової медицини та медицини катастроф Національного Коледжу Оборони Естонії в місті Тарту

На виконання наказу МОЗ України від 01.12.2014 р. № 910 та листа МОЗ України від 18.10.2016 р. № 11.3-15/1205/26921 шість науково-педагогічних працівників ХМАПО з 6 по 15 листопада 2016 р. пройшли навчання за курсом «Advanced Trauma Life Support (Просунута підтримка життєдіяльності при травмі) y навчальному центрі військової медицини та медицини катастроф Національного Коледжу Оборони Естонії в місті Тарту.   

Основною ціллю поїздки було проходження навчання за курсом Advanced Trauma Life Support for Doctors, Provider Course. Всі учасники успішно пройшли цей курс, здали фінальне тестування (письмова частина та перевірка отриманих знань на практичному екзамені) та отримали відповідні сертифікати.

Додатково було пройдено навчання за курсом Trauma TEAM, де було відпрацьовано навички командної роботи в умовах відділення з надання невідкладної допомоги ( Emergency Department ).

Участь у вищезазначених навчальних програмах є вагомим внеском в роботу з впровадження сучасних міжнародних стандартів з надання екстреної медичної допомоги в Україні.

Подальше використання отриманих знань буде здійснено в основній лікувальній та педагогічній діяльності учасників.

Протягом поїздки учасники мали нагоду контактувати з представниками естонських медичних установ та ВНЗ, відвідали Національний коледж оборони Естонії, Університет м. Тарту, Клініку Тартуського Університету, Талліннську дитячу лікарню, Північно-Естонську регіональну лікарню у м. Таллінн.

Також в м. Таллінн відвідані Український культурний центр та посольство України в Естонській Республіці.

Проведено ряд зустрічей з представниками зазначених закладів для налагодження партнерських зв’язків учасників поїздки з метою пошуку партнерів для спільної реалізації проектів у майбутньому.

Фінансування усіх витрат, які були пов'язані з перебуванням навчальної групи в Естонії (включаючи придбання авіаквитків), здійснено естонськими партнерами.

 

25.05.2018
ХМАПО оголошує конкурс на прийом до аспірантури
25.05.2018
Молоді вчені ХМАПО отримали стипендії Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених
24.05.2018
Конференція трудового колективу ХМАПО
22.05.2018
Круглий стіл «Як поліпшити довіру до імунопрофілактики?»
19.05.2018
Слухачі ХМАПО взяли участь у круглому столі Міжнародного науково-практичного медичного форуму «Медицина України – європейський вибір»