28.11.2016
В конференц-залі ХМАПО 24 листопада 2016 року відбулася щорічна науково-практична конференція молодих вчених ”Медицина XXI століття

В конференц-залі Харківської медичної академії післядипломної освіти (ХМАПО) 24 листопада 2016 року відбулася щорічна науково-практична конференція молодих вчених ”Медицина XXI століття"

Відкривали конференцію почесний ректор ХМАПО, голова Харківського медичного товариства, професор Микола Іванович Хвисюк, а також голова ради молодих вчених МОЗ України Куфтеріна Наталія Сергіївна.

Загалом у роботі конференції взяли участь понад 150 молодих вчених з Харкова, Києва, Кропивницького, Вінниці, Дніпра, Чернігова, Лисичанська, Сум, Львова, Ужгорода та інших міст України, а також іноземні молоді вчені, представники Кенії, Нігерії, Лівії, Лівану та інші, що навчаються у вищих медичних навчальних закладах Харкова та інших міст України.

Робота конференції проходила у трьох секціях: терапевтичній,  хірургічній та англомовній.

На пленарних засіданнях секцій було представлено 37 доповідей з актуальних питань педіатрії, терапії, кардіології, фтизіатрії, акушерства і гінекології, стоматології, інфекційних хвороб, травматології та ортопедії, нефрології, пульмонології, наркології, неврології та психіатрії, загальної хірургії, променевої діагностики, нейрохірургії, оториноларингології, в тому числі 8 доповідей англійською мовою.

Молоді вчені були нагороджені дипломами Харківської медичної академії післядипломної освіти та Харківського медичного товариства.

Проведення науково-практичних конференцій молодих вчених, у першу чергу, дає можливість спілкування та обміну досвідом серед молоді з різних міст України та закордонних країн, встановленню нових професійних контактів, що, безумовно, сприяє поширенню світогляду молодих вчених, розвитку та становленню їх професійного і наукового рівня.

У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії
11.09.2017
Обласна конференція з імплементації інтегрованого ведення хвороб дитячого віку (ІВХДВ) у практику медичних установ.