Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


28.11.2016
В конференц-залі ХМАПО 24 листопада 2016 року відбулася щорічна науково-практична конференція молодих вчених ”Медицина XXI століття

В конференц-залі Харківської медичної академії післядипломної освіти (ХМАПО) 24 листопада 2016 року відбулася щорічна науково-практична конференція молодих вчених ”Медицина XXI століття"

Відкривали конференцію почесний ректор ХМАПО, голова Харківського медичного товариства, професор Микола Іванович Хвисюк, а також голова ради молодих вчених МОЗ України Куфтеріна Наталія Сергіївна.

Загалом у роботі конференції взяли участь понад 150 молодих вчених з Харкова, Києва, Кропивницького, Вінниці, Дніпра, Чернігова, Лисичанська, Сум, Львова, Ужгорода та інших міст України, а також іноземні молоді вчені, представники Кенії, Нігерії, Лівії, Лівану та інші, що навчаються у вищих медичних навчальних закладах Харкова та інших міст України.

Робота конференції проходила у трьох секціях: терапевтичній,  хірургічній та англомовній.

         На пленарних засіданнях секцій було представлено 37 доповідей з актуальних питань педіатрії, терапії, кардіології, фтизіатрії, акушерства і гінекології, стоматології, інфекційних хвороб, травматології та ортопедії, нефрології, пульмонології, наркології, неврології та психіатрії, загальної хірургії, променевої діагностики, нейрохірургії, оториноларингології, в тому числі 8 доповідей англійською мовою.

         Молоді вчені були нагороджені дипломами Харківської медичної академії післядипломної освіти та Харківського медичного товариства.

Проведення науково-практичних конференцій молодих вчених, у першу чергу, дає можливість спілкування та обміну досвідом серед молоді з різних міст України та закордонних країн, встановленню нових професійних контактів, що, безумовно, сприяє поширенню світогляду молодих вчених, розвитку та становленню їх професійного і наукового рівня. 


25.05.2018
ХМАПО оголошує конкурс на прийом до аспірантури
25.05.2018
Молоді вчені ХМАПО отримали стипендії Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених
24.05.2018
Конференція трудового колективу ХМАПО
22.05.2018
Круглий стіл «Як поліпшити довіру до імунопрофілактики?»
19.05.2018
Слухачі ХМАПО взяли участь у круглому столі Міжнародного науково-практичного медичного форуму «Медицина України – європейський вибір»