05.12.2016
Курс бінарних лекцій у м. Суми

Суми стали шостим містом, де відбулося впровадження в систему післядипломної медичної освіти лікарів «Курсу бінарних лекцій («лекцій удвох»).  30 листопада 2016 р. в межах виїзного передатестаційного циклу «Загальна практика-сімейна медицина» викладачі кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО (зав кафедрою проф. О.А. Цодікова та доц. І.Г. Лапіна) провели бінарну лекцію «Аномалії конституції» для лікарів загальної практики – сімейної медицини.

Незвичайний формат ведення лекції (у вигляді діалогу між двома фахівцями) був позитивно оцінений лікарями. Слухачі також були залучені до обговорювання теми щодо проблем дітей з аномаліями конституції (алергічного, сечокислого, лімфатичного), жваво обговорювали питання імунопрофілактики у зазначеного контингенту, взагалі  висказували особисту точку зору на проблему вакцинації дітей з порушеннями стану здоров’я.

У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії
11.09.2017
Обласна конференція з імплементації інтегрованого ведення хвороб дитячого віку (ІВХДВ) у практику медичних установ.