16.12.2016
Фахівці ХМАПО прийняли участь в ХV всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю ''Питання імунології в педіатрії. Вакцинація в Україні: 2016 рік'

Фахівці ХМАПО (професор О. Цодікова) прийняли участь в ХV всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю ''Питання імунології в педіатрії. Вакцинація в Україні: 2016 рік'', яка проходила 6-7 грудня 2016 р. в м. Київ.

Конференція організована ВГО “Всеукраїнська асоціація  дитячої імунології” спільно з Міністерством охорони здоров’я України, Національною медичною академією післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

В.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун в он-лайн режимі привітала учасників конференції та запевнила, що нова команда МОЗ зробить все необхідне для того, щоб українські діти в повному об’ємі були забезпечені засобами імунопрофілактики  за кошти держбюджету.

У роботі XV всеукраїнської науково-практичної конференції взяли участь заступники міністра охорони здоров'я, ректор НМАПО імені П.Л. Шупика академік НАМН України Ю.В. Вороненко, голова Всеукраїнської асоціації «Дитяча імунологія» Л.І. Чернишова, представники ЮНІСЕФ (Джованна Барберіс), USAID (Джері Дібл), міжнародні та національні експерти в області імунізації (Драгослав Попович, Еллін Огден, Донато Греко, Маніфред С. Грін, Катерина Булавінова, Людмила Шостакович-Корецька, Ольга Цодікова), громадські організації. Провідною тематикою конференції була проблема імунопрофілактики інфекційних хвороб в Україні, а саме: необхідність підвищення рівню охоплення рутинної імунізації у дітей з метою попередження інфекційних захворювань.

По закінченні конференції відбулася навчально-методична нарада завідувачів кафедр, які викладають питання дитячої імунології на етапі післядипломної освіти.

16.03.2017
У ХМАПО було проведено конференцію за участі іноземних фахівців, присвячену застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.
10.03.2017
Фахівці ХМАПО прийняли участь в Національному мультидисциплінарному симпозіумі
10.03.2017
Студентка медичного коледжу ХМАПО була нагороджена Дипломом переможця за трете місце у XVII міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика