16.12.2016
Фахівці ХМАПО прийняли участь в ХV всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю ''Питання імунології в педіатрії. Вакцинація в Україні: 2016 рік'

Фахівці ХМАПО (професор О. Цодікова) прийняли участь в ХV всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю ''Питання імунології в педіатрії. Вакцинація в Україні: 2016 рік'', яка проходила 6-7 грудня 2016 р. в м. Київ.

Конференція організована ВГО “Всеукраїнська асоціація  дитячої імунології” спільно з Міністерством охорони здоров’я України, Національною медичною академією післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

В.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун в он-лайн режимі привітала учасників конференції та запевнила, що нова команда МОЗ зробить все необхідне для того, щоб українські діти в повному об’ємі були забезпечені засобами імунопрофілактики  за кошти держбюджету.

У роботі XV всеукраїнської науково-практичної конференції взяли участь заступники міністра охорони здоров'я, ректор НМАПО імені П.Л. Шупика академік НАМН України Ю.В. Вороненко, голова Всеукраїнської асоціації «Дитяча імунологія» Л.І. Чернишова, представники ЮНІСЕФ (Джованна Барберіс), USAID (Джері Дібл), міжнародні та національні експерти в області імунізації (Драгослав Попович, Еллін Огден, Донато Греко, Маніфред С. Грін, Катерина Булавінова, Людмила Шостакович-Корецька, Ольга Цодікова), громадські організації. Провідною тематикою конференції була проблема імунопрофілактики інфекційних хвороб в Україні, а саме: необхідність підвищення рівню охоплення рутинної імунізації у дітей з метою попередження інфекційних захворювань.

По закінченні конференції відбулася навчально-методична нарада завідувачів кафедр, які викладають питання дитячої імунології на етапі післядипломної освіти.

19.02.2018
Науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ»
16.02.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти розпочала співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
06.02.2018
Фахівці ХМАПО прийняли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Як поліпшити довіру населення до щеплень? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики».
05.02.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»