16.12.2016
Фахівці ХМАПО прийняли участь в ХV всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю ''Питання імунології в педіатрії. Вакцинація в Україні: 2016 рік'

Фахівці ХМАПО (професор О. Цодікова) прийняли участь в ХV всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю ''Питання імунології в педіатрії. Вакцинація в Україні: 2016 рік'', яка проходила 6-7 грудня 2016 р. в м. Київ.

Конференція організована ВГО “Всеукраїнська асоціація  дитячої імунології” спільно з Міністерством охорони здоров’я України, Національною медичною академією післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

В.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун в он-лайн режимі привітала учасників конференції та запевнила, що нова команда МОЗ зробить все необхідне для того, щоб українські діти в повному об’ємі були забезпечені засобами імунопрофілактики  за кошти держбюджету.

У роботі XV всеукраїнської науково-практичної конференції взяли участь заступники міністра охорони здоров'я, ректор НМАПО імені П.Л. Шупика академік НАМН України Ю.В. Вороненко, голова Всеукраїнської асоціації «Дитяча імунологія» Л.І. Чернишова, представники ЮНІСЕФ (Джованна Барберіс), USAID (Джері Дібл), міжнародні та національні експерти в області імунізації (Драгослав Попович, Еллін Огден, Донато Греко, Маніфред С. Грін, Катерина Булавінова, Людмила Шостакович-Корецька, Ольга Цодікова), громадські організації. Провідною тематикою конференції була проблема імунопрофілактики інфекційних хвороб в Україні, а саме: необхідність підвищення рівню охоплення рутинної імунізації у дітей з метою попередження інфекційних захворювань.

По закінченні конференції відбулася навчально-методична нарада завідувачів кафедр, які викладають питання дитячої імунології на етапі післядипломної освіти.

16.02.2017
Семінар «Сучасні погляди на лікування захворювань нирок: актуальні проблеми трансплантації»
14.02.2017
Науково-практична конференція "Психо-соціальна реабілітація постраждалих і тимчасово переміщених осіб із зони АТО в санаторно-курортних умовах"
14.02.2017
Круглий стіл «Співпраця Україна-Литва», під егідою НАТО
10.02.2017
Відбулась друга науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю ”Проблеми сьогодення в педіатрії".
03.02.2017
Навчально-методичний семінар «Алгоритм створення та затвердження посібників для самостійної роботи слухачів».