29.12.2016
На базі навчально - наукового інституту стоматології ХМАПО створюється тренінговий ортодонтичний центр.

Для реалізації парадигми безперервної освіти лікарів ортодонтів на базі навчально - наукового інституту стоматології Харківської медичної академії післядипломної освіти створюється тренінговий ортодонтичний центр.

Тренінговий центр буде включати в себе: симуляції клас, де курсанти зможуть самостійно відпрацьовувати мануальні навички на фантомах; навчальну зубо - технічну лабораторію, в якій майбутні фахівці будуть опановувати основи конструювання ортодонтичних апаратів; кабінет функціональної діагностики, в умовах якого лікарі-ортодонти освоять функціональні дослідження зубощелепової системи.

Напередодні наступаючого року в ННІС ХМАПО був зроблений ще один крок на шляху реалізації планів по створенню ортодонтического тренінгового центру. Була відкрита навчальна кімната для проведення практичних та семінарських занять із відпрацюванням під контролем викладача отриманих навичок діагностики та лікування ортодонтичних пацієнтів. На цій базі навчаються курсанти зі всієї України, а саме: з Харкова та Харківської області, Кременчука, з Дніпра, з Київа.

Доцент Ткаченко Ю.В. проводить заняття у новому приміщенні.

Навчальна кімната ортодонтичного тренінгового центру.

16.03.2017
У ХМАПО було проведено конференцію за участі іноземних фахівців, присвячену застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.
10.03.2017
Фахівці ХМАПО прийняли участь в Національному мультидисциплінарному симпозіумі
10.03.2017
Студентка медичного коледжу ХМАПО була нагороджена Дипломом переможця за трете місце у XVII міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика