19.12.2016

Фахівці ХМАПО прийняли участь в науковому симпозіумі «Фітотерапія з доказовою ефективністю: в полі зору рекурентні респіраторні інфекції у дітей», який проходив у форматі телемосту (Київ – Харків – Дніпро -  Полтава) 16 грудня 2016 року (модератор від харківської аудиторії  - завідувач кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО, д.м.н., професор О.А. Цодікова).

У науковій дискусії щодо проблеми рекурентних захворювань у дітей виступили: головний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Педіатрія», д.м.н., професор, зав. кафедрою дитячих та підліткових захворювань Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупіка, Заслужений лікар України, Бекетова Г.В.; д.м.н., професор кафедри педіатрії №2 Національного медичного університету ім. Богомольця, Заслужений лікар України Кривопустов С.П.; д.м.н., професор, зав. кафедрою педіатрії та медичної Генетики Дніпропетровської медичної академії Абатуров О.Є.; д.м.н., професор, зав. кафедрою педіатрії №2 Української стоматологічної академії Крючко Т.О.

16.02.2017
Семінар «Сучасні погляди на лікування захворювань нирок: актуальні проблеми трансплантації»
14.02.2017
Науково-практична конференція "Психо-соціальна реабілітація постраждалих і тимчасово переміщених осіб із зони АТО в санаторно-курортних умовах"
14.02.2017
Круглий стіл «Співпраця Україна-Литва», під егідою НАТО
10.02.2017
Відбулась друга науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю ”Проблеми сьогодення в педіатрії".
03.02.2017
Навчально-методичний семінар «Алгоритм створення та затвердження посібників для самостійної роботи слухачів».