19.12.2016

Фахівці ХМАПО прийняли участь в науковому симпозіумі «Фітотерапія з доказовою ефективністю: в полі зору рекурентні респіраторні інфекції у дітей», який проходив у форматі телемосту (Київ – Харків – Дніпро -  Полтава) 16 грудня 2016 року (модератор від харківської аудиторії  - завідувач кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО, д.м.н., професор О.А. Цодікова).

У науковій дискусії щодо проблеми рекурентних захворювань у дітей виступили: головний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Педіатрія», д.м.н., професор, зав. кафедрою дитячих та підліткових захворювань Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупіка, Заслужений лікар України, Бекетова Г.В.; д.м.н., професор кафедри педіатрії №2 Національного медичного університету ім. Богомольця, Заслужений лікар України Кривопустов С.П.; д.м.н., професор, зав. кафедрою педіатрії та медичної Генетики Дніпропетровської медичної академії Абатуров О.Є.; д.м.н., професор, зав. кафедрою педіатрії №2 Української стоматологічної академії Крючко Т.О.

19.02.2018
Науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ»
16.02.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти розпочала співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
06.02.2018
Фахівці ХМАПО прийняли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Як поліпшити довіру населення до щеплень? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики».
05.02.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»