19.12.2016

Фахівці ХМАПО прийняли участь в науковому симпозіумі «Фітотерапія з доказовою ефективністю: в полі зору рекурентні респіраторні інфекції у дітей», який проходив у форматі телемосту (Київ – Харків – Дніпро -  Полтава) 16 грудня 2016 року (модератор від харківської аудиторії  - завідувач кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО, д.м.н., професор О.А. Цодікова).

У науковій дискусії щодо проблеми рекурентних захворювань у дітей виступили: головний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Педіатрія», д.м.н., професор, зав. кафедрою дитячих та підліткових захворювань Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупіка, Заслужений лікар України, Бекетова Г.В.; д.м.н., професор кафедри педіатрії №2 Національного медичного університету ім. Богомольця, Заслужений лікар України Кривопустов С.П.; д.м.н., професор, зав. кафедрою педіатрії та медичної Генетики Дніпропетровської медичної академії Абатуров О.Є.; д.м.н., професор, зав. кафедрою педіатрії №2 Української стоматологічної академії Крючко Т.О.

День вишиванки. Долучайтесь!
17.05.2017
Науково-медичний семінар “Наукові основи детоксикації організму. Сучасний погляд на хвороби печінки та нирок”
17.05.2017
«Курсу бінарних лекцій («лекцій удвох») у м. Херсон
29.04.2017
Відкрито симуляційний клас у тренінговому центрі ім. проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО.
День охорони праці в Україні