03.01.2017
Науково-практична конференція молодих вчених-педіатрів та дитячих хірургів з міжнародною участю "ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ В ПЕДІАТРІЇ".
Запрошуємо Вас взяти участь  у роботі другої щорічної науково- практичної конференції молодих вчених-педіатрів та дитячих хірургів з міжнародною участю "ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ В ПЕДІАТРІЇ", проведення якої планується 9 лютого 2017 року.
ФОРМА УЧАСТІ: публікація тез, усна доповідь та публікація тез, стендова доповідь та публікація тез, вільний слухач
Матеріали приймаються до  26 січня 2017 року.

23.06.2017
Заключний структурований іспит лікарів - інтернів за спеціальністю «загальна практика - сімейна медицина»
22.06.2017
Конференція за участі іноземних фахівців, присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.
12.06.2017
Викладачі ХМАПО закінчили цикл тематичного удосконалення «Технологія створення дистанційних курсів»
12.06.2017
Працівники ХМАПО, у складі медичної делегації під егідою НАТО, відвідали Литовський університет наук здоров’я, Східно-таллінську центральну лікарню та клініку Тартуського університету.
08.06.2017
Фахівці ХМАПО взяли участь у роботі тренінгу для тренерів з «Інтегрованого Ведення Хвороб Дитячого Віку», який проходив при підтримці Бюро ВООЗ