03.01.2017
Науково-практична конференція молодих вчених-педіатрів та дитячих хірургів з міжнародною участю "ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ В ПЕДІАТРІЇ".
Запрошуємо Вас взяти участь  у роботі другої щорічної науково- практичної конференції молодих вчених-педіатрів та дитячих хірургів з міжнародною участю "ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ В ПЕДІАТРІЇ", проведення якої планується 9 лютого 2017 року.
ФОРМА УЧАСТІ: публікація тез, усна доповідь та публікація тез, стендова доповідь та публікація тез, вільний слухач
Матеріали приймаються до  26 січня 2017 року.

05.01.2017
ХМАПО було отримано міжнародний сертифікат якості за стандартом ISO 9001:2015 «Система менеджменту якості», який зареєстрований в реєстрі SYSTEM OF INTERNATIONAL CERTIFICATION (SIC).
03.01.2017
29.12.2016
На базі навчально - наукового інституту стоматології ХМАПО створюється тренінговий ортодонтичний центр.
19.12.2016
Фахівці ХМАПО прийняли участь в науковому симпозіумі «Фітотерапія з доказовою ефективністю: в полі зору рекурентні респіраторні інфекції у дітей»
16.12.2016
Фахівці ХМАПО прийняли участь в ХV всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю ''Питання імунології в педіатрії. Вакцинація в Україні: 2016 рік'