03.02.2017
Навчально-методичний семінар «Алгоритм створення та затвердження посібників для самостійної роботи слухачів».

В ХМАПО 2 лютого 2017 року відбувся навчально-методичний семінар для молодих викладачів Академії «Алгоритм створення та затвердження посібників для самостійної роботи слухачів».

На семінарі були розглянуті актуальні для викладача питання підготовки до навчально-методичного забезпечення самостійної роботи слухачів Академії у 2017 році. Особлива увага була приділена основним етапам створення та затвердження посібників для самостійної роботи слухачів, а саме: вибір теми заняття, структура посібника, написання рукопису, створення тестових завдань для контролю рівня знань слухачів, обговорення рукопису на методичній нараді кафедри, рецензування посібника, аналіз рукопису, підготовка до затвердження та затвердження посібників на Навчально-методичній раді Академії.

Для подальшого підвищення професійного рівня викладача ХМАПО всі присутні отримали матеріали семінару у електронному вигляді.

16.03.2017
У ХМАПО було проведено конференцію за участі іноземних фахівців, присвячену застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.
10.03.2017
Фахівці ХМАПО прийняли участь в Національному мультидисциплінарному симпозіумі
10.03.2017
Студентка медичного коледжу ХМАПО була нагороджена Дипломом переможця за трете місце у XVII міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика