03.02.2017
Навчально-методичний семінар «Алгоритм створення та затвердження посібників для самостійної роботи слухачів».

В ХМАПО 2 лютого 2017 року відбувся навчально-методичний семінар для молодих викладачів Академії «Алгоритм створення та затвердження посібників для самостійної роботи слухачів».

На семінарі були розглянуті актуальні для викладача питання підготовки до навчально-методичного забезпечення самостійної роботи слухачів Академії у 2017 році. Особлива увага була приділена основним етапам створення та затвердження посібників для самостійної роботи слухачів, а саме: вибір теми заняття, структура посібника, написання рукопису, створення тестових завдань для контролю рівня знань слухачів, обговорення рукопису на методичній нараді кафедри, рецензування посібника, аналіз рукопису, підготовка до затвердження та затвердження посібників на Навчально-методичній раді Академії.

Для подальшого підвищення професійного рівня викладача ХМАПО всі присутні отримали матеріали семінару у електронному вигляді.

19.06.2018
ЯКІСНА ОСВІТА = РОЗВИНЕНА КРАЇНА
19.06.2018
У ХМАПО відбулась науково-практична конференція за участю іноземних фахівців хірургічного факультету