03.02.2017
Навчально-методичний семінар «Алгоритм створення та затвердження посібників для самостійної роботи слухачів».

В ХМАПО 2 лютого 2017 року відбувся навчально-методичний семінар для молодих викладачів Академії «Алгоритм створення та затвердження посібників для самостійної роботи слухачів».

На семінарі були розглянуті актуальні для викладача питання підготовки до навчально-методичного забезпечення самостійної роботи слухачів Академії у 2017 році. Особлива увага була приділена основним етапам створення та затвердження посібників для самостійної роботи слухачів, а саме: вибір теми заняття, структура посібника, написання рукопису, створення тестових завдань для контролю рівня знань слухачів, обговорення рукопису на методичній нараді кафедри, рецензування посібника, аналіз рукопису, підготовка до затвердження та затвердження посібників на Навчально-методичній раді Академії.

Для подальшого підвищення професійного рівня викладача ХМАПО всі присутні отримали матеріали семінару у електронному вигляді.

19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
18.01.2018
Асистенту кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО ПУСТОВОЙТ Катерині Борисівні була присуджена премія Президента України
11.01.2018
Завідувач кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО професор Абдуллаєв Р.Я. прийняв участь у міжнародній конференції у м. Чікаго, США
11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.