03.02.2017
Навчально-методичний семінар «Алгоритм створення та затвердження посібників для самостійної роботи слухачів».

В ХМАПО 2 лютого 2017 року відбувся навчально-методичний семінар для молодих викладачів Академії «Алгоритм створення та затвердження посібників для самостійної роботи слухачів».

На семінарі були розглянуті актуальні для викладача питання підготовки до навчально-методичного забезпечення самостійної роботи слухачів Академії у 2017 році. Особлива увага була приділена основним етапам створення та затвердження посібників для самостійної роботи слухачів, а саме: вибір теми заняття, структура посібника, написання рукопису, створення тестових завдань для контролю рівня знань слухачів, обговорення рукопису на методичній нараді кафедри, рецензування посібника, аналіз рукопису, підготовка до затвердження та затвердження посібників на Навчально-методичній раді Академії.

Для подальшого підвищення професійного рівня викладача ХМАПО всі присутні отримали матеріали семінару у електронному вигляді.

У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії
11.09.2017
Обласна конференція з імплементації інтегрованого ведення хвороб дитячого віку (ІВХДВ) у практику медичних установ.