14.02.2017
Круглий стіл «Співпраця Україна-Литва», під егідою НАТО

Співробітники ХМАПО та лікарі Харкова, разом із лікарями з Івано-Франківщини відвідали м. Каунас (Литва) в межах круглого столу «Співпраця Україна-Литва», під егідою НАТО (31.01.2017-05.02.2017) .

Пройшли стажування по програмі «Тромболізисна терапія» для невропатологів та реабілітологів.

В рамках перебування на програм і стажування в Литві, представники делегації зустрілися з Міністром охорони здоров’я Литви – Ауреліусом Верігою.

Під час перебування відвідали Литовський університет наук здоров’я (неврологічну клініку, відділення реанімації, центр невідкладної та екстреної допомоги, приймальний покій, відділення неврологічної реабілітації) та Республіканську клініку Каунаса (відділення неврології, неврологічної реабілітації, кінезо-терапії та фізіотерапії).

Всі учасники отримали сертифікати про стажування європейського зразка.

23.09.2017
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії