14.02.2017
Круглий стіл «Співпраця Україна-Литва», під егідою НАТО

Співробітники ХМАПО та лікарі Харкова, разом із лікарями з Івано-Франківщини відвідали м. Каунас (Литва) в межах круглого столу «Співпраця Україна-Литва», під егідою НАТО (31.01.2017-05.02.2017) .

Пройшли стажування по програмі «Тромболізисна терапія» для невропатологів та реабілітологів.

В рамках перебування на програм і стажування в Литві, представники делегації зустрілися з Міністром охорони здоров’я Литви – Ауреліусом Верігою.

Під час перебування відвідали Литовський університет наук здоров’я (неврологічну клініку, відділення реанімації, центр невідкладної та екстреної допомоги, приймальний покій, відділення неврологічної реабілітації) та Республіканську клініку Каунаса (відділення неврології, неврологічної реабілітації, кінезо-терапії та фізіотерапії).

Всі учасники отримали сертифікати про стажування європейського зразка.

16.11.2017
У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія».
15.11.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО взяли участь у написанні радіодиктанту
09.11.2017
Майстер-клас