14.02.2017
Круглий стіл «Співпраця Україна-Литва», під егідою НАТО

Співробітники ХМАПО та лікарі Харкова, разом із лікарями з Івано-Франківщини відвідали м. Каунас (Литва) в межах круглого столу «Співпраця Україна-Литва», під егідою НАТО (31.01.2017-05.02.2017) .

Пройшли стажування по програмі «Тромболізисна терапія» для невропатологів та реабілітологів.

В рамках перебування на програм і стажування в Литві, представники делегації зустрілися з Міністром охорони здоров’я Литви – Ауреліусом Верігою.

Під час перебування відвідали Литовський університет наук здоров’я (неврологічну клініку, відділення реанімації, центр невідкладної та екстреної допомоги, приймальний покій, відділення неврологічної реабілітації) та Республіканську клініку Каунаса (відділення неврології, неврологічної реабілітації, кінезо-терапії та фізіотерапії).

Всі учасники отримали сертифікати про стажування європейського зразка.

16.03.2017
У ХМАПО було проведено конференцію за участі іноземних фахівців, присвячену застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.
10.03.2017
Фахівці ХМАПО прийняли участь в Національному мультидисциплінарному симпозіумі
10.03.2017
Студентка медичного коледжу ХМАПО була нагороджена Дипломом переможця за трете місце у XVII міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика