14.02.2017
Круглий стіл «Співпраця Україна-Литва», під егідою НАТО

Співробітники ХМАПО та лікарі Харкова, разом із лікарями з Івано-Франківщини відвідали м. Каунас (Литва) в межах круглого столу «Співпраця Україна-Литва», під егідою НАТО (31.01.2017-05.02.2017) .

Пройшли стажування по програмі «Тромболізисна терапія» для невропатологів та реабілітологів.

В рамках перебування на програм і стажування в Литві, представники делегації зустрілися з Міністром охорони здоров’я Литви – Ауреліусом Верігою.

Під час перебування відвідали Литовський університет наук здоров’я (неврологічну клініку, відділення реанімації, центр невідкладної та екстреної допомоги, приймальний покій, відділення неврологічної реабілітації) та Республіканську клініку Каунаса (відділення неврології, неврологічної реабілітації, кінезо-терапії та фізіотерапії).

Всі учасники отримали сертифікати про стажування європейського зразка.

19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
18.01.2018
Асистенту кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО ПУСТОВОЙТ Катерині Борисівні була присуджена премія Президента України
11.01.2018
Завідувач кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО професор Абдуллаєв Р.Я. прийняв участь у міжнародній конференції у м. Чікаго, США
11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.