14.02.2017
Круглий стіл «Співпраця Україна-Литва», під егідою НАТО

Співробітники ХМАПО та лікарі Харкова, разом із лікарями з Івано-Франківщини відвідали м. Каунас (Литва) в межах круглого столу «Співпраця Україна-Литва», під егідою НАТО (31.01.2017-05.02.2017) .

Пройшли стажування по програмі «Тромболізисна терапія» для невропатологів та реабілітологів.

В рамках перебування на програм і стажування в Литві, представники делегації зустрілися з Міністром охорони здоров’я Литви – Ауреліусом Верігою.

Під час перебування відвідали Литовський університет наук здоров’я (неврологічну клініку, відділення реанімації, центр невідкладної та екстреної допомоги, приймальний покій, відділення неврологічної реабілітації) та Республіканську клініку Каунаса (відділення неврології, неврологічної реабілітації, кінезо-терапії та фізіотерапії).

Всі учасники отримали сертифікати про стажування європейського зразка.

26.06.2017
В Академії відбувся ІІ (очний) тур олімпіади з англійської мови серед інтернів.
23.06.2017
Заключний структурований іспит лікарів - інтернів за спеціальністю «загальна практика - сімейна медицина»
22.06.2017
Конференція за участі іноземних фахівців, присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.
12.06.2017
Викладачі ХМАПО закінчили цикл тематичного удосконалення «Технологія створення дистанційних курсів»
12.06.2017
Працівники ХМАПО, у складі медичної делегації під егідою НАТО, відвідали Литовський університет наук здоров’я, Східно-таллінську центральну лікарню та клініку Тартуського університету.