10.02.2017
Відбулась друга науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю ”Проблеми сьогодення в педіатрії".
На базі «ІОЗДП НАМН», 09.02.2017 р., відбулась друга науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю ”Проблеми сьогодення в педіатрії".
Конференція організована Радою молодих вчених ДУ Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України (ДУ «ІОЗДП НАМН»), Радою молодих вчених ХМАПО та науковим товариством медичного факультету ХНУ ім.В.Н. Каразіна.
Загалом у роботі конференції взяли участь понад 120 молодих вчених з Харкова, Києва, Дніпра, Вінниці, Полтави, Чернівців та інших міст України, а також іноземні молоді вчені, представники таких країн, як Нігерія, Лівія та інші, що навчаються у вищих медичних навчальних закладах Харкова та інших міст України.
На конференції було представлено усні та стендові доповіді, проведено спільне пленарне засідання з актуальних питань педіатрії та спеціальностей педіатричного профілю, дитячої хірургії.
У роботі пленарних засідань конференції та нагородженні переможців взяли участь професори Будрейко О.А., Грищенко О.В., Бєлоусова О.Ю., Цодікова О.А., Майоров О.Ю., Чернуський В.Г.
Слід зазначити, що молоді вчені з великим зацікавленням взяли участь у роботі конференції та отримали можливість спілкування та обміну досвідом серед молоді з різних міст України та закордонних країн, встановлення нових професійних контактів, що, безумовно, сприяє поширенню світогляду молодих вчених, розвитку та становленню їх професійного і наукового рівня.

16.11.2017
У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія».
15.11.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО взяли участь у написанні радіодиктанту
09.11.2017
Майстер-клас