10.02.2017
Відбулась друга науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю ”Проблеми сьогодення в педіатрії".
На базі «ІОЗДП НАМН», 09.02.2017 р., відбулась друга науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю ”Проблеми сьогодення в педіатрії".
Конференція організована Радою молодих вчених ДУ Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України (ДУ «ІОЗДП НАМН»), Радою молодих вчених ХМАПО та науковим товариством медичного факультету ХНУ ім.В.Н. Каразіна.
Загалом у роботі конференції взяли участь понад 120 молодих вчених з Харкова, Києва, Дніпра, Вінниці, Полтави, Чернівців та інших міст України, а також іноземні молоді вчені, представники таких країн, як Нігерія, Лівія та інші, що навчаються у вищих медичних навчальних закладах Харкова та інших міст України.
На конференції було представлено усні та стендові доповіді, проведено спільне пленарне засідання з актуальних питань педіатрії та спеціальностей педіатричного профілю, дитячої хірургії.
У роботі пленарних засідань конференції та нагородженні переможців взяли участь професори Будрейко О.А., Грищенко О.В., Бєлоусова О.Ю., Цодікова О.А., Майоров О.Ю., Чернуський В.Г.
Слід зазначити, що молоді вчені з великим зацікавленням взяли участь у роботі конференції та отримали можливість спілкування та обміну досвідом серед молоді з різних міст України та закордонних країн, встановлення нових професійних контактів, що, безумовно, сприяє поширенню світогляду молодих вчених, розвитку та становленню їх професійного і наукового рівня.

23.09.2017
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії