10.02.2017
Відбулась друга науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю ”Проблеми сьогодення в педіатрії".
На базі «ІОЗДП НАМН», 09.02.2017 р., відбулась друга науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю ”Проблеми сьогодення в педіатрії".
Конференція організована Радою молодих вчених ДУ Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України (ДУ «ІОЗДП НАМН»), Радою молодих вчених ХМАПО та науковим товариством медичного факультету ХНУ ім.В.Н. Каразіна.
Загалом у роботі конференції взяли участь понад 120 молодих вчених з Харкова, Києва, Дніпра, Вінниці, Полтави, Чернівців та інших міст України, а також іноземні молоді вчені, представники таких країн, як Нігерія, Лівія та інші, що навчаються у вищих медичних навчальних закладах Харкова та інших міст України.
На конференції було представлено усні та стендові доповіді, проведено спільне пленарне засідання з актуальних питань педіатрії та спеціальностей педіатричного профілю, дитячої хірургії.
У роботі пленарних засідань конференції та нагородженні переможців взяли участь професори Будрейко О.А., Грищенко О.В., Бєлоусова О.Ю., Цодікова О.А., Майоров О.Ю., Чернуський В.Г.
Слід зазначити, що молоді вчені з великим зацікавленням взяли участь у роботі конференції та отримали можливість спілкування та обміну досвідом серед молоді з різних міст України та закордонних країн, встановлення нових професійних контактів, що, безумовно, сприяє поширенню світогляду молодих вчених, розвитку та становленню їх професійного і наукового рівня.

19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
18.01.2018
Асистенту кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО ПУСТОВОЙТ Катерині Борисівні була присуджена премія Президента України
11.01.2018
Завідувач кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО професор Абдуллаєв Р.Я. прийняв участь у міжнародній конференції у м. Чікаго, США
11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.