28.02.2017
У Харківській медичній академії післядипломної освіти пройшов Науковий форум за участю провідних фахівців Туреччини

Напередодні 95-ї річниці заснування ХМАПО, яка відзначається у листопаді 2018 року, Академія планує цілу серію наукових форумів, професійних диспутів, методичних семінарів, у т. ч. з міжнародною участю.

В рамках співробітництва з  Турецьким університетом YEDITERE UNIVERSITY HEALTHCARE INSTITUTIONS Харківська медична академія післядипломної освіти організувала науковий форум, що відбувся 20-21 лютого 2017 року у нашому місті за участю провідних фахівців Туреччини.

У науково-практичному семінарі «Сучасні погляди на лікування захворювань нирок: актуальні проблеми трансплантації» було обговорено широке коло питань щодо шляхів, методів і засобів збереження здоров ’я  населення. Зокрема, розглянуті етіологія, епідеміологія та патогенез, діагностика та лікування захворювань нирок, сучасні педіатричні напрямки лікування нирок, перспективи в онкології, сучасні погляди на трансплантацію нирок, дано оцінку існуючим можливостям діагностики, лікування і профілактики онкологічних, інфекційних і неінфекційних хвороб.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю і нові зустрічі.

23.09.2017
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії