28.02.2017
У Харківській медичній академії післядипломної освіти пройшов Науковий форум за участю провідних фахівців Туреччини

Напередодні 95-ї річниці заснування ХМАПО, яка відзначається у листопаді 2018 року, Академія планує цілу серію наукових форумів, професійних диспутів, методичних семінарів, у т. ч. з міжнародною участю.

В рамках співробітництва з  Турецьким університетом YEDITERE UNIVERSITY HEALTHCARE INSTITUTIONS Харківська медична академія післядипломної освіти організувала науковий форум, що відбувся 20-21 лютого 2017 року у нашому місті за участю провідних фахівців Туреччини.

У науково-практичному семінарі «Сучасні погляди на лікування захворювань нирок: актуальні проблеми трансплантації» було обговорено широке коло питань щодо шляхів, методів і засобів збереження здоров ’я  населення. Зокрема, розглянуті етіологія, епідеміологія та патогенез, діагностика та лікування захворювань нирок, сучасні педіатричні напрямки лікування нирок, перспективи в онкології, сучасні погляди на трансплантацію нирок, дано оцінку існуючим можливостям діагностики, лікування і профілактики онкологічних, інфекційних і неінфекційних хвороб.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю і нові зустрічі.

13.04.2017
Науково-практична конференція з міжнародною участю "Стоматологічна наука і практика на Слобожанщині: історія, надбання і перспективи розвитку"
13.04.2017
ХАРКІВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД
12.04.2017
«Курсу бінарних лекцій («лекцій удвох») у Житомирі
07.04.2017
Проведено навчально-методичний семінар «Алгоритм створення та затвердження методичних розробок для викладачів та осіб, які навчаються».
31.03.2017
Фахівці ХМАПО прийняли участь у V Національному конгресі з міжнародною участю «Радіологія в Україні», присвяченій 25-річчю Асоціації радіологів України