28.02.2017
У Харківській медичній академії післядипломної освіти пройшов Науковий форум за участю провідних фахівців Туреччини

Напередодні 95-ї річниці заснування ХМАПО, яка відзначається у листопаді 2018 року, Академія планує цілу серію наукових форумів, професійних диспутів, методичних семінарів, у т. ч. з міжнародною участю.

В рамках співробітництва з  Турецьким університетом YEDITERE UNIVERSITY HEALTHCARE INSTITUTIONS Харківська медична академія післядипломної освіти організувала науковий форум, що відбувся 20-21 лютого 2017 року у нашому місті за участю провідних фахівців Туреччини.

У науково-практичному семінарі «Сучасні погляди на лікування захворювань нирок: актуальні проблеми трансплантації» було обговорено широке коло питань щодо шляхів, методів і засобів збереження здоров ’я  населення. Зокрема, розглянуті етіологія, епідеміологія та патогенез, діагностика та лікування захворювань нирок, сучасні педіатричні напрямки лікування нирок, перспективи в онкології, сучасні погляди на трансплантацію нирок, дано оцінку існуючим можливостям діагностики, лікування і профілактики онкологічних, інфекційних і неінфекційних хвороб.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю і нові зустрічі.

19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
18.01.2018
Асистенту кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО ПУСТОВОЙТ Катерині Борисівні була присуджена премія Президента України
11.01.2018
Завідувач кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО професор Абдуллаєв Р.Я. прийняв участь у міжнародній конференції у м. Чікаго, США
11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.