10.03.2017
Фахівці ХМАПО прийняли участь в Національному мультидисциплінарному симпозіумі

Фахівці ХМАПО прийняли участь в Національному мультидисциплінарному симпозіумі «Питання фізіологічних підходів до профілактики та лікування метаболічних порушень у дітей», який відбувся наприкінці лютого 2017 р. у форматі телемосту при підтримці МОЗ України, НМАПО ім. П.Л. Шупика, міжнародного науково-практичного журналу  «Педиатрия. Восточная Европа», в рамках реалізації Національної програми безперервної професійної освіти лікарів.

Завдяки телевізійним технологіям Симпозіум національного масштабу зміг об’єднати  понад 1200 лікарів різних спеціальностей (педіатрів, лікарів загальної практики – сімейної медицини, стоматологів, отоларингологів, травматологів) із 23 міст України (модератором від м. Харків була проф. Цодікова О.А.).

Спікери національного телемосту (Головні спеціалісти МОЗ України  - професори  Бекетова Г.В., Шадрін О.Г., Дрогомирецька М.С., Квашніна Л.В., Уманець Т. Р., Кінча-Поліщук Т.А.) обговорювали актуальні питання щодо профілактики порушень розвитку дитини, сучасні підходи до їх корекції та лікування, методики підвищення якості життя маленьких пацієнтів та збереження їх здоров’я.

19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
18.01.2018
Асистенту кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО ПУСТОВОЙТ Катерині Борисівні була присуджена премія Президента України
11.01.2018
Завідувач кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО професор Абдуллаєв Р.Я. прийняв участь у міжнародній конференції у м. Чікаго, США
11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.