Фахівці ХМАПО прийняли участь в Національному мультидисциплінарному симпозіумі

Фахівці ХМАПО прийняли участь в Національному мультидисциплінарному симпозіумі «Питання фізіологічних підходів до профілактики та лікування метаболічних порушень у дітей», який відбувся наприкінці лютого 2017 р. у форматі телемосту при підтримці МОЗ України, НМАПО ім. П.Л. Шупика, міжнародного науково-практичного журналу  «Педиатрия. Восточная Европа», в рамках реалізації Національної програми безперервної професійної освіти лікарів.

Завдяки телевізійним технологіям Симпозіум національного масштабу зміг об’єднати  понад 1200 лікарів різних спеціальностей (педіатрів, лікарів загальної практики – сімейної медицини, стоматологів, отоларингологів, травматологів) із 23 міст України (модератором від м. Харків була проф. Цодікова О.А.).

Спікери національного телемосту (Головні спеціалісти МОЗ України  - професори  Бекетова Г.В., Шадрін О.Г., Дрогомирецька М.С., Квашніна Л.В., Уманець Т. Р., Кінча-Поліщук Т.А.) обговорювали актуальні питання щодо профілактики порушень розвитку дитини, сучасні підходи до їх корекції та лікування, методики підвищення якості життя маленьких пацієнтів та збереження їх здоров’я.

16.03.2017
У ХМАПО було проведено конференцію за участі іноземних фахівців, присвячену застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.
Фахівці ХМАПО прийняли участь в Національному мультидисциплінарному симпозіумі
10.03.2017
Студентка медичного коледжу ХМАПО була нагороджена Дипломом переможця за трете місце у XVII міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика
28.02.2017