10.03.2017
Фахівці ХМАПО прийняли участь в Національному мультидисциплінарному симпозіумі

Фахівці ХМАПО прийняли участь в Національному мультидисциплінарному симпозіумі «Питання фізіологічних підходів до профілактики та лікування метаболічних порушень у дітей», який відбувся наприкінці лютого 2017 р. у форматі телемосту при підтримці МОЗ України, НМАПО ім. П.Л. Шупика, міжнародного науково-практичного журналу  «Педиатрия. Восточная Европа», в рамках реалізації Національної програми безперервної професійної освіти лікарів.

Завдяки телевізійним технологіям Симпозіум національного масштабу зміг об’єднати  понад 1200 лікарів різних спеціальностей (педіатрів, лікарів загальної практики – сімейної медицини, стоматологів, отоларингологів, травматологів) із 23 міст України (модератором від м. Харків була проф. Цодікова О.А.).

Спікери національного телемосту (Головні спеціалісти МОЗ України  - професори  Бекетова Г.В., Шадрін О.Г., Дрогомирецька М.С., Квашніна Л.В., Уманець Т. Р., Кінча-Поліщук Т.А.) обговорювали актуальні питання щодо профілактики порушень розвитку дитини, сучасні підходи до їх корекції та лікування, методики підвищення якості життя маленьких пацієнтів та збереження їх здоров’я.

23.09.2017
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії