10.03.2017
Студентка медичного коледжу ХМАПО була нагороджена Дипломом переможця за трете місце у XVII міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика
Студенти медичного коледжу Харківської медичної академії післядипломної освіти прийняли участь в XVII міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.
Дипломом переможця була нагороджена студентка І - го курсу Медичного коледжу ХМАПО Тетяна Новікова за трете місце в обласному етапі XVII міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.
13.04.2017
Науково-практична конференція з міжнародною участю "Стоматологічна наука і практика на Слобожанщині: історія, надбання і перспективи розвитку"
13.04.2017
ХАРКІВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД
12.04.2017
«Курсу бінарних лекцій («лекцій удвох») у Житомирі
07.04.2017
Проведено навчально-методичний семінар «Алгоритм створення та затвердження методичних розробок для викладачів та осіб, які навчаються».
31.03.2017
Фахівці ХМАПО прийняли участь у V Національному конгресі з міжнародною участю «Радіологія в Україні», присвяченій 25-річчю Асоціації радіологів України