10.03.2017
Студентка медичного коледжу ХМАПО була нагороджена Дипломом переможця за трете місце у XVII міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика
Студенти медичного коледжу Харківської медичної академії післядипломної освіти прийняли участь в XVII міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.
Дипломом переможця була нагороджена студентка І - го курсу Медичного коледжу ХМАПО Тетяна Новікова за трете місце в обласному етапі XVII міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.
16.03.2017
У ХМАПО було проведено конференцію за участі іноземних фахівців, присвячену застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.
Фахівці ХМАПО прийняли участь в Національному мультидисциплінарному симпозіумі
28.02.2017
У Харківській медичній академії післядипломної освіти пройшов Науковий форум за участю провідних фахівців Туреччини
16.02.2017