10.03.2017
Студентка медичного коледжу ХМАПО була нагороджена Дипломом переможця за трете місце у XVII міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика
Студенти медичного коледжу Харківської медичної академії післядипломної освіти прийняли участь в XVII міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.
Дипломом переможця була нагороджена студентка І - го курсу Медичного коледжу ХМАПО Тетяна Новікова за трете місце в обласному етапі XVII міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.
23.08.2017
Шановні колеги! Щиро вітаємо вас з Днем Незалежності України!
29.06.2017
В ХМАПО проведено протипожежне тренування
26.06.2017
В Академії відбувся ІІ (очний) тур олімпіади з англійської мови серед інтернів.
23.06.2017
Заключний структурований іспит лікарів - інтернів за спеціальністю «загальна практика - сімейна медицина»
22.06.2017
Конференція за участі іноземних фахівців, присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.