10.03.2017
Студентка медичного коледжу ХМАПО була нагороджена Дипломом переможця за трете місце у XVII міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика
Студенти медичного коледжу Харківської медичної академії післядипломної освіти прийняли участь в XVII міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.
Дипломом переможця була нагороджена студентка І - го курсу Медичного коледжу ХМАПО Тетяна Новікова за трете місце в обласному етапі XVII міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.
19.06.2018
ЯКІСНА ОСВІТА = РОЗВИНЕНА КРАЇНА
19.06.2018
У ХМАПО відбулась науково-практична конференція за участю іноземних фахівців хірургічного факультету