10.03.2017
Студентка медичного коледжу ХМАПО була нагороджена Дипломом переможця за трете місце у XVII міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика
Студенти медичного коледжу Харківської медичної академії післядипломної освіти прийняли участь в XVII міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.
Дипломом переможця була нагороджена студентка І - го курсу Медичного коледжу ХМАПО Тетяна Новікова за трете місце в обласному етапі XVII міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.
День вишиванки. Долучайтесь!
17.05.2017
Науково-медичний семінар “Наукові основи детоксикації організму. Сучасний погляд на хвороби печінки та нирок”
17.05.2017
«Курсу бінарних лекцій («лекцій удвох») у м. Херсон
29.04.2017
Відкрито симуляційний клас у тренінговому центрі ім. проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО.
День охорони праці в Україні