16.03.2017
У ХМАПО було проведено конференцію за участі іноземних фахівців, присвячену застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.

Терапевтичним факультетом, кафедрою педагогіки, філософії та мовної підготовки, відділом міжнародних зв’язків  Харківської медичної академії післядипломної освіти  07 березня 2017 року  було проведено конференцію за участі іноземних фахівців, присвячену застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.

У роботі конференції взяли участь іноземні фахівці з Лівану, Тунісу, Іраку, Афганістану та Палестини.

З доповідями виступили:

від кафедри дерматовенерології громадянин Лівану Хазіме Монзер та гр. Палестини Сугайяр Ахмед;

від кафедри Дерматовенерології та Віл/СНІДУ - гр. Іраку Хатем Самер Мутлаг, Аббуд Алі Нурі Юніс та гр. Афганістану Абдулла Накібулла;

від кафедри кардіології та функціональної діагностики - гр. Тунісу Бен Салем Федіа.

Було розглянуто актуальні питання щодо сучасних методів діагностики та лікування в кардіології, дерматовенерології та терапії.

Академією буде проведена низка конференцій, присвячених застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря, які будуть проводити такі факультети :

07.06.2017р. – хірургічний факультет;

05.09.2017р. –  педіатричний факультет;

05.12.2017р. – факультет загальної практики-сімейної медицини.

Запрошуємо всіх бажаючих іноземних фахівців взяти участь у роботі зазначених конференцій!

День вишиванки. Долучайтесь!
17.05.2017
Науково-медичний семінар “Наукові основи детоксикації організму. Сучасний погляд на хвороби печінки та нирок”
17.05.2017
«Курсу бінарних лекцій («лекцій удвох») у м. Херсон
29.04.2017
Відкрито симуляційний клас у тренінговому центрі ім. проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО.
День охорони праці в Україні