16.03.2017
У ХМАПО було проведено конференцію за участі іноземних фахівців, присвячену застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.

Терапевтичним факультетом, кафедрою педагогіки, філософії та мовної підготовки, відділом міжнародних зв’язків  Харківської медичної академії післядипломної освіти  07 березня 2017 року  було проведено конференцію за участі іноземних фахівців, присвячену застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.

У роботі конференції взяли участь іноземні фахівці з Лівану, Тунісу, Іраку, Афганістану та Палестини.

З доповідями виступили:

від кафедри дерматовенерології громадянин Лівану Хазіме Монзер та гр. Палестини Сугайяр Ахмед;

від кафедри Дерматовенерології та Віл/СНІДУ - гр. Іраку Хатем Самер Мутлаг, Аббуд Алі Нурі Юніс та гр. Афганістану Абдулла Накібулла;

від кафедри кардіології та функціональної діагностики - гр. Тунісу Бен Салем Федіа.

Було розглянуто актуальні питання щодо сучасних методів діагностики та лікування в кардіології, дерматовенерології та терапії.

Академією буде проведена низка конференцій, присвячених застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря, які будуть проводити такі факультети :

07.06.2017р. – хірургічний факультет;

05.09.2017р. –  педіатричний факультет;

05.12.2017р. – факультет загальної практики-сімейної медицини.

Запрошуємо всіх бажаючих іноземних фахівців взяти участь у роботі зазначених конференцій!

13.04.2017
Науково-практична конференція з міжнародною участю "Стоматологічна наука і практика на Слобожанщині: історія, надбання і перспективи розвитку"
13.04.2017
ХАРКІВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД
12.04.2017
«Курсу бінарних лекцій («лекцій удвох») у Житомирі
07.04.2017
Проведено навчально-методичний семінар «Алгоритм створення та затвердження методичних розробок для викладачів та осіб, які навчаються».
31.03.2017
Фахівці ХМАПО прийняли участь у V Національному конгресі з міжнародною участю «Радіологія в Україні», присвяченій 25-річчю Асоціації радіологів України