16.03.2017
У ХМАПО було проведено конференцію за участі іноземних фахівців, присвячену застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.

Терапевтичним факультетом, кафедрою педагогіки, філософії та мовної підготовки, відділом міжнародних зв’язків  Харківської медичної академії післядипломної освіти  07 березня 2017 року  було проведено конференцію за участі іноземних фахівців, присвячену застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.

У роботі конференції взяли участь іноземні фахівці з Лівану, Тунісу, Іраку, Афганістану та Палестини.

З доповідями виступили:

від кафедри дерматовенерології громадянин Лівану Хазіме Монзер та гр. Палестини Сугайяр Ахмед;

від кафедри Дерматовенерології та Віл/СНІДУ - гр. Іраку Хатем Самер Мутлаг, Аббуд Алі Нурі Юніс та гр. Афганістану Абдулла Накібулла;

від кафедри кардіології та функціональної діагностики - гр. Тунісу Бен Салем Федіа.

Було розглянуто актуальні питання щодо сучасних методів діагностики та лікування в кардіології, дерматовенерології та терапії.

Академією буде проведена низка конференцій, присвячених застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря, які будуть проводити такі факультети :

07.06.2017р. – хірургічний факультет;

05.09.2017р. –  педіатричний факультет;

05.12.2017р. – факультет загальної практики-сімейної медицини.

Запрошуємо всіх бажаючих іноземних фахівців взяти участь у роботі зазначених конференцій!

23.09.2017
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії