Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


31.03.2017
Фахівці ХМАПО прийняли участь у V Національному конгресі з міжнародною участю «Радіологія в Україні», присвяченій 25-річчю Асоціації радіологів України

З 22 до 24 березня в Києві у Конгрес-отелі “Пуща” пройшов V Національний конгрес з міжнародною участю «Радіологія в Україні», присвячений 25-річчю Асоціації радіологів України, на якому було прочитано близько 120 лекцій та наукових доповідей і у якому взяло участь понад 490 осіб. Конгрес був поданий до загального реєстру від ХМАПО, У роботі Національного форуму радіологів прийняли участь до 30 фахівців з інших країн (Австрія, Німеччина, Туреччина, Польща, республіка Білорусь, Молдова). Під час Конгресу відбулись 3 пленарних засідань, 9 секційних засідань, 1 круглий стіл з обговорення сучасних питань післядипломної освіти в Україні за фахом «Радіологія», 14 майстер класів на робочих станціях, 1 вебінар з нейрорадіології.  Проведена окрема секція для молодих фахівців англійською мовою. Організовано виставку сучасного радіологічного обладнання.

На церемонії відкриття форуму президент ECR /ESR проф. B. Hamm (Німеччина) виступив з доповіддю про співпрацю Європейського Товариства Радіології з Асоціацією радіологів України. Він відмітив збільшення активності українських радіологів за останні роки, протягом яких кількість членів ESR від України та українських учасників Європейського Конгресу Радіологів (ECR) у Відні (Австрія) збільшилася в кілька разів. Цього року українці подали найбільшу за всю історію АРУ кількість тез до наукової програми ECR і найбільша кількість спеціалістів з України виступили з усними доповідями на Європейському Конгресі Радіологів.

Сп івробітники кафедри променевої діагностики ХМАПО прийняли активну участь в організації і роботі Форуму: входили в склад організаціного комітету (проф. Шармазанова О.П., доц. Бортний М.О., доц. Шаповалова В.В., асп. Арсенідзе Т.О.); були модераторами 5 секцій, прочитали 6 лекції, провели 1 мастер-клас, зробили 7 наукових доповідей.

В рамках V Національного конгресу радіологів були також підведені підсумки роботи радіологічної служби країни у різних напрямках за останні роки, а також обрано нове керівництво Асоціації радіологів України та Всеукраїнської асоціації рентгенологів (ВАР). Президентом АРУ стала д.м.н. Ялинська Т.А., а членами виконкому — чл.-кор. АМНУ проф. Дикан І.М., д.м.н. Рогожин В.О., проф. Іванкова В.С., проф. Солодянникова О.І., проф. Шармазанова О.П., к.м.н. Динник О.Б., д.м.н. Козаренко Т.М., к.т.н. Коваленко Ю.М., Дереш Н.В. та Маріо Таха.

Керівництво ВАР обрано у складі проф. Шармазанової О.П. (президент), доцента Бортного М.О. (віце-президент), Дереш Н.В. (секретар) та доцент Балашов С.В. (скарбник).

В заключенні слід зазначити, що подібні зустрічі повинні стати обов'язковим атрибутом життя наших фахівців променевої діагностики. Тільки знаючи нові досягнення, практичн ий досвід ми можемо підняти значимість і популярність нашої спільної професії і нашо ї професійної освіти на новий рівень.

В цілому Конгрес не тільки виправдав всі очікування, але навіть перевищив їх, все пройшло на високому рівні. Залишилося багато позитивних вражень.

 

 

19.06.2018
ЯКІСНА ОСВІТА = РОЗВИНЕНА КРАЇНА
19.06.2018
У ХМАПО відбулась науково-практична конференція за участю іноземних фахівців хірургічного факультету
15.06.2018
Випуск слухачів «Школи молодого викладача»
14.06.2018
Фестиваль майстрів народного мистецтва «Профспілки Харківщини мають таланти»
13.06.2018
Конференція «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»