31.03.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО зустрілися з кобзарями Євгенією Лобас – Кириченко та Віктором Лобасом

27 березня 2017 року студенти Медичного коледжу ХМАПО зустрілися з кобзарями Євгенією Лобас – Кириченко та Віктором Лобасом, які ознайомили присутніх із поетично-музичною композицією за романом Ліни Костенко «Маруся Чурай».

Відгуки студентів про захід:

«… слухати мелодію бандури – це дійсно свято душі».

Степаненко Катерина

«… я почула сьогодні справжню українську літературну мову. Такої щирості під час виступу ще ніколи не бачила….»

Ковальова Анастасія

«… моє серце завмирало, коли я слухала трагічну історію дівчини.  Дуже вдячна цим людям, що вони доторкнулися до душі кожного, хто сидів у залі….»

Масалітіна Катерина

«… я сьогодні познайомилася з чудовими людьми , які «проспівали» нам роман у віршах Маруся Чурай. Завдяки їм мала можливість почути мелодійну пісню, пройнятися атмосферою українського буття, зрозуміти внутрішній світ головної героїні твору, а також усвідомити незнищенність українського народу і віру в його духовну силу та могутність».

Сіренко Єлизавета

16.11.2017
У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія».
15.11.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО взяли участь у написанні радіодиктанту
09.11.2017
Майстер-клас