31.03.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО зустрілися з кобзарями Євгенією Лобас – Кириченко та Віктором Лобасом

27 березня 2017 року студенти Медичного коледжу ХМАПО зустрілися з кобзарями Євгенією Лобас – Кириченко та Віктором Лобасом, які ознайомили присутніх із поетично-музичною композицією за романом Ліни Костенко «Маруся Чурай».

Відгуки студентів про захід:

«… слухати мелодію бандури – це дійсно свято душі».

Степаненко Катерина

«… я почула сьогодні справжню українську літературну мову. Такої щирості під час виступу ще ніколи не бачила….»

Ковальова Анастасія

«… моє серце завмирало, коли я слухала трагічну історію дівчини.  Дуже вдячна цим людям, що вони доторкнулися до душі кожного, хто сидів у залі….»

Масалітіна Катерина

«… я сьогодні познайомилася з чудовими людьми , які «проспівали» нам роман у віршах Маруся Чурай. Завдяки їм мала можливість почути мелодійну пісню, пройнятися атмосферою українського буття, зрозуміти внутрішній світ головної героїні твору, а також усвідомити незнищенність українського народу і віру в його духовну силу та могутність».

Сіренко Єлизавета

19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
18.01.2018
Асистенту кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО ПУСТОВОЙТ Катерині Борисівні була присуджена премія Президента України
11.01.2018
Завідувач кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО професор Абдуллаєв Р.Я. прийняв участь у міжнародній конференції у м. Чікаго, США
11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.