31.03.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО зустрілися з кобзарями Євгенією Лобас – Кириченко та Віктором Лобасом

27 березня 2017 року студенти Медичного коледжу ХМАПО зустрілися з кобзарями Євгенією Лобас – Кириченко та Віктором Лобасом, які ознайомили присутніх із поетично-музичною композицією за романом Ліни Костенко «Маруся Чурай».

Відгуки студентів про захід:

«… слухати мелодію бандури – це дійсно свято душі».

Степаненко Катерина

«… я почула сьогодні справжню українську літературну мову. Такої щирості під час виступу ще ніколи не бачила….»

Ковальова Анастасія

«… моє серце завмирало, коли я слухала трагічну історію дівчини.  Дуже вдячна цим людям, що вони доторкнулися до душі кожного, хто сидів у залі….»

Масалітіна Катерина

«… я сьогодні познайомилася з чудовими людьми , які «проспівали» нам роман у віршах Маруся Чурай. Завдяки їм мала можливість почути мелодійну пісню, пройнятися атмосферою українського буття, зрозуміти внутрішній світ головної героїні твору, а також усвідомити незнищенність українського народу і віру в його духовну силу та могутність».

Сіренко Єлизавета

25.05.2018
ХМАПО оголошує конкурс на прийом до аспірантури
25.05.2018
Молоді вчені ХМАПО отримали стипендії Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених
Конференція трудового колективу ХМАПО
Круглий стіл «Як поліпшити довіру до імунопрофілактики?»
19.05.2018
Слухачі ХМАПО взяли участь у круглому столі Міжнародного науково-практичного медичного форуму «Медицина України – європейський вибір»