07.04.2017
Проведено навчально-методичний семінар «Алгоритм створення та затвердження методичних розробок для викладачів та осіб, які навчаються».

Для молодих викладачів Академії 6 квітня 2017 року проведено навчально-методичний семінар «Алгоритм створення та затвердження методичних розробок для викладачів та осіб, які навчаються».

На семінарі були розглянуті основні форми організації навчального процесу, особливості проведення лекцій, семінарів та практичних занять та умов проведення та методичного забезпечення самостійної роботи слухача, Було наголошено на алгоритм формування мети проведення занять на циклах спеціалізації, тематичного удосконалення, стажування та передатестаційних циклах. Особливу увагу було приділено безпосередньому створенню методичних розробок занять для викладачів та методичних рекомендацій для слухачів, стандартам практичних навичок, оцінюванню їх ступеню засвоєння, контрольним запитанням. У методичних рекомендаціях для самостійної роботи слухачів було наголошено на умовах проведення самостійної роботи слухачів, роботі слухача з посібником для самостійної роботи за темою заняття, завданням для перевірки досягнення мети самостійної роботи та еталонам (ключам) відповідей на завдання для перевірки рівня знань слухачів.

Всім викладачам було видано методичний «кейс» із алгоритмізованими зразками та прикладами оформлення методичних розробок до лекцій, семінарів та практичних занять та самостійної роботи слухача. Було надано відповіді на запитання викладачів.

23.09.2017
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії