07.04.2017
Проведено навчально-методичний семінар «Алгоритм створення та затвердження методичних розробок для викладачів та осіб, які навчаються».

Для молодих викладачів Академії 6 квітня 2017 року проведено навчально-методичний семінар «Алгоритм створення та затвердження методичних розробок для викладачів та осіб, які навчаються».

На семінарі були розглянуті основні форми організації навчального процесу, особливості проведення лекцій, семінарів та практичних занять та умов проведення та методичного забезпечення самостійної роботи слухача, Було наголошено на алгоритм формування мети проведення занять на циклах спеціалізації, тематичного удосконалення, стажування та передатестаційних циклах. Особливу увагу було приділено безпосередньому створенню методичних розробок занять для викладачів та методичних рекомендацій для слухачів, стандартам практичних навичок, оцінюванню їх ступеню засвоєння, контрольним запитанням. У методичних рекомендаціях для самостійної роботи слухачів було наголошено на умовах проведення самостійної роботи слухачів, роботі слухача з посібником для самостійної роботи за темою заняття, завданням для перевірки досягнення мети самостійної роботи та еталонам (ключам) відповідей на завдання для перевірки рівня знань слухачів.

Всім викладачам було видано методичний «кейс» із алгоритмізованими зразками та прикладами оформлення методичних розробок до лекцій, семінарів та практичних занять та самостійної роботи слухача. Було надано відповіді на запитання викладачів.

19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
18.01.2018
Асистенту кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО ПУСТОВОЙТ Катерині Борисівні була присуджена премія Президента України
11.01.2018
Завідувач кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО професор Абдуллаєв Р.Я. прийняв участь у міжнародній конференції у м. Чікаго, США
11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.