12.04.2017
«Курсу бінарних лекцій («лекцій удвох») у Житомирі

Наступним містом, де продовжується впровадження в систему післядипломної медичної освіти лікарів «Курсу бінарних лекцій («лекцій удвох»), став Житомир.  6 квітня 2017 р. в межах виїзного циклу ТУ «Динамічне спостереження за дітьми в амбулаторно-поліклінічних умовах», який проводиться на базі у вигляді діалогу Житомирської обласної дитячої лікарні, викладачі кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО (зав кафедрою проф. О.А. Цодікова та доц. І.Г. Лапіна) провели бінарну лекцію «Аномалії конституції» для лікарів педіатричного профілю та лікарів загальної практики – сімейної медицини.

На лекції, яка проводиться у вигляді діалогу, слухачі жваво обговорювали питання диспансерного нагляду дітей з аномаліями конституції (алергічного, сечокислого, лімфатичного), проблеми імунопрофілактики цього контингенту та взагалі особливості вакцинації дітей з порушеннями стану здоров’я. Наприкінці лекції слухачам було запропоновано анонімне анкетування щодо задоволеності вище зазначеною інновацією.  Загальний висновок – «бінарну лекцію» позитивно оцінюють лікарі Житомирського регіону.

13.04.2017
Науково-практична конференція з міжнародною участю "Стоматологічна наука і практика на Слобожанщині: історія, надбання і перспективи розвитку"
13.04.2017
ХАРКІВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД
12.04.2017
«Курсу бінарних лекцій («лекцій удвох») у Житомирі
07.04.2017
Проведено навчально-методичний семінар «Алгоритм створення та затвердження методичних розробок для викладачів та осіб, які навчаються».
31.03.2017
Фахівці ХМАПО прийняли участь у V Національному конгресі з міжнародною участю «Радіологія в Україні», присвяченій 25-річчю Асоціації радіологів України