13.04.2017
Науково-практична конференція з міжнародною участю "Стоматологічна наука і практика на Слобожанщині: історія, надбання і перспективи розвитку"

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у

науково-практичній конференції з міжнародною участю

"Стоматологічна наука і практика на Слобожанщині: історія, надбання і перспективи розвитку" ,

5-6 жовтня 201 7 р оку , м. Харків

"Dental science and practice on Slobozhanshchyna: history, heritage and development prospects"

October 5-6, 2017, Kharkiv

До участі у конференції запрошуються: стоматологи всіх профілів, щелепно-лицеві хірурги, сімейні лікарі, військові лікарі, педіатри, фармацевти, психологи, спеціалісти із організації та управління охороною здоров'я, юристи, спеціалісти із педагогіки й медичної освіти та інші фахівці.

Конференція занесена до Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які заплановані у 2017 році (№ 25, План проведення наукових, науково-технічних симпозіумів, з’їздів, конференцій, семінарів, нарад в Україні в 2016-2017 роках; інформаційний бюлетень // МОН України; УкрІНТЕІ. - К., 2016. - Вип. 3. с. 48).

Робочі мови конференції – українська, англійська, російська.

Контактна особа – директор ННІСтаЩЛХ, проф. Діасамідзе Е.Д.,

т. 057-711-04-60,  067-912-04-32

Установи-організатори заходу:

•   Міністерство охорони здоров'я України;
  •   Харківська медична академія післядипломної освіти;
  •   Харківська обласна державна адміністрація;
  • Харківська міська рада;
  •   Навчально-науковий інститут стоматології та щелепно-лицьової хірургії ХМАПО;
  • Асоціація стоматологів України;
  • Асоціація приватно-практикуючих лікарів-стоматологів України;
  •   Громадська асоціація «Стоматолог».
Мета конференції: розповсюдження сучасних наукових, клінічних, педагогічних досягнень в галузі стоматології, здобутих у різних регіонах країни, у тому числі на Слобожанщині та обмін науковою і науково-клінічною інформацію на єдиному українському просторі; усвідомлення єдності фактів та напрямків розвитку історії вітчизняної науки та освіти; розвиток співпраці із закордонними фахівцями у науковому, клінічному та педагогічному аспектах входження в єдиний європейський простір.

Наукові напрями конференції:

1.         Розвиток стоматологічної допомоги в умовах структурних реформ національної системи охорони здоров’я України

2.         Особливості організації та надання стоматологічної допомоги у Збройних Силах у мирний та воєнний час;

3.         Профілактика стоматологічних захворювань, зубо-щелепових аномалій та деформацій у дітей і дорослих;

4.         Холістичний підхід до діагностики та лікування стоматологічних захворювань, зубо-щелепних аномалій і деформацій;

5.         Взаємозв’язок стоматологічних і соматичних захворювань: стоматологічні аспекти у роботі сімейного лікаря;

6.       Новітні підходи до діагностики, профілактики й лікування захворювань СНЩС та порушень окклюзійних співвідношень;

7.         Сучасні аспекти профілактики, діагностики, лікування онкологічних захворювань у стоматології;

8.         Сучасна фармакотерапія в стоматології та щелепно-лицьовій хірургії;

9.         Інноваційні технології і матеріали у стоматології та щелепно-лицьовій хірургії

10.     Медична освіта, психологія та педагогіка, педагогіка здорового образу життя;

11.     Юридичні аспекти діяльності стоматолога, медичних і стоматологічних установ.

Планується публікація:

- статей у спеціальному випуску журналу « Проблеми безперервної медичної освіти та науки» (журнал включено до затвердженого ВАК України переліку видань з медичних наук)

- збірника тез доповідей на конференції .

Матеріали для публікацій приймаються:

-           статей до 15.05.2017 за адресою stomat . conf . sloboda 1@ gmail . com

-           тез – до 31.05.2017 за адресою stomat . conf . sloboda 2@ gmail . com

Інформаційний лист

19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
18.01.2018
Асистенту кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО ПУСТОВОЙТ Катерині Борисівні була присуджена премія Президента України
11.01.2018
Завідувач кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО професор Абдуллаєв Р.Я. прийняв участь у міжнародній конференції у м. Чікаго, США
11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.