13.04.2017
Науково-практична конференція з міжнародною участю "Стоматологічна наука і практика на Слобожанщині: історія, надбання і перспективи розвитку"

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у

науково-практичній конференції з міжнародною участю

"Стоматологічна наука і практика на Слобожанщині: історія, надбання і перспективи розвитку" ,

5-6 жовтня 201 7 р оку , м. Харків

"Dental science and practice on Slobozhanshchyna: history, heritage and development prospects"

October 5-6, 2017, Kharkiv

До участі у конференції запрошуються: стоматологи всіх профілів, щелепно-лицеві хірурги, сімейні лікарі, військові лікарі, педіатри, фармацевти, психологи, спеціалісти із організації та управління охороною здоров'я, юристи, спеціалісти із педагогіки й медичної освіти та інші фахівці.

Конференція занесена до Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які заплановані у 2017 році (№ 25, План проведення наукових, науково-технічних симпозіумів, з’їздів, конференцій, семінарів, нарад в Україні в 2016-2017 роках; інформаційний бюлетень // МОН України; УкрІНТЕІ. - К., 2016. - Вип. 3. с. 48).

Робочі мови конференції – українська, англійська, російська.

Контактна особа – директор ННІСтаЩЛХ, проф. Діасамідзе Е.Д.,

т. 057-711-04-60,  067-912-04-32

Установи-організатори заходу:

•   Міністерство охорони здоров'я України;
  •   Харківська медична академія післядипломної освіти;
  •   Харківська обласна державна адміністрація;
  • Харківська міська рада;
  •   Навчально-науковий інститут стоматології та щелепно-лицьової хірургії ХМАПО;
  • Асоціація стоматологів України;
  • Асоціація приватно-практикуючих лікарів-стоматологів України;
  •   Громадська асоціація «Стоматолог».
Мета конференції: розповсюдження сучасних наукових, клінічних, педагогічних досягнень в галузі стоматології, здобутих у різних регіонах країни, у тому числі на Слобожанщині та обмін науковою і науково-клінічною інформацію на єдиному українському просторі; усвідомлення єдності фактів та напрямків розвитку історії вітчизняної науки та освіти; розвиток співпраці із закордонними фахівцями у науковому, клінічному та педагогічному аспектах входження в єдиний європейський простір.

Наукові напрями конференції:

1.         Розвиток стоматологічної допомоги в умовах структурних реформ національної системи охорони здоров’я України

2.         Особливості організації та надання стоматологічної допомоги у Збройних Силах у мирний та воєнний час;

3.         Профілактика стоматологічних захворювань, зубо-щелепових аномалій та деформацій у дітей і дорослих;

4.         Холістичний підхід до діагностики та лікування стоматологічних захворювань, зубо-щелепних аномалій і деформацій;

5.         Взаємозв’язок стоматологічних і соматичних захворювань: стоматологічні аспекти у роботі сімейного лікаря;

6.       Новітні підходи до діагностики, профілактики й лікування захворювань СНЩС та порушень окклюзійних співвідношень;

7.         Сучасні аспекти профілактики, діагностики, лікування онкологічних захворювань у стоматології;

8.         Сучасна фармакотерапія в стоматології та щелепно-лицьовій хірургії;

9.         Інноваційні технології і матеріали у стоматології та щелепно-лицьовій хірургії

10.     Медична освіта, психологія та педагогіка, педагогіка здорового образу життя;

11.     Юридичні аспекти діяльності стоматолога, медичних і стоматологічних установ.

Планується публікація:

- статей у спеціальному випуску журналу « Проблеми безперервної медичної освіти та науки» (журнал включено до затвердженого ВАК України переліку видань з медичних наук)

- збірника тез доповідей на конференції .

Матеріали для публікацій приймаються:

-           статей до 15.05.2017 за адресою stomat . conf . sloboda 1@ gmail . com

-           тез – до 31.05.2017 за адресою stomat . conf . sloboda 2@ gmail . com

Інформаційний лист

26.06.2017
В Академії відбувся ІІ (очний) тур олімпіади з англійської мови серед інтернів.
23.06.2017
Заключний структурований іспит лікарів - інтернів за спеціальністю «загальна практика - сімейна медицина»
22.06.2017
Конференція за участі іноземних фахівців, присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.
12.06.2017
Викладачі ХМАПО закінчили цикл тематичного удосконалення «Технологія створення дистанційних курсів»
12.06.2017
Працівники ХМАПО, у складі медичної делегації під егідою НАТО, відвідали Литовський університет наук здоров’я, Східно-таллінську центральну лікарню та клініку Тартуського університету.