13.04.2017
ХАРКІВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД

ХАРКІВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД:

Деканів факультетів: хірургічного; терапевтичного; педіатричного; загальної практики – сімейної медицини; медико-профілактичного;

Завідувачів кафедрами : дитячої фтизіатрії та пульмонології; організації охорони здоров’я, публічного управління та адміністрування (0,5 ставки).

Професорів кафедр: дитячої фтизіатрії та пульмонології; медичного та фармацевтичного права, загальної і клінічної фармації; онкології та дитячої онкології (0,25 ставки); психотерапії (0,5 ставки).

Доцентів кафедр: акушерства та гінекології  (0,25 ставки); анестезіології, інтенсивної терапії, трансфузіології та гематології (0,25 ставки);гігієни праці і професійної патології; дерматовенерології та ВІЛ/СНІДу (0,25 ставки); ендокринології та дитячої ендокринології; ендоскопії та хірургії; клінічної інформатики та інформ.технологій в управлінні охороною здоров’я; комбустіології, реконструктивної та пластичної хірургії; медицини невідкладних станів і медицини катастроф; організації охорони здоров’я, публічного управління та адміністрування(2,5 ставки); офтальмології (0,5 ставки); перинатології, акушерства і гінекології (0,25 ставки); сексології, медичної психології, медичної та психологічної реабілітації(0,25 ставки); стоматології дитячого віку, ортодонтії та імплантології (0,75 ставки); судово-медичної експертизи; терапії, нефрології та загальної практики – сімейної медицини.

Асистентів кафедр: дерматовенерології; медицини невідкладних станів і медицини катастроф (0,5 ставки);онкології та дитячої онкології (0,25 ставки); онкологічної хірургії (0,25 ставки); організації охорони здоров’я, публічного управління та адміністрування (1,5 ставки); перинатології, акушерства і гінекології (0,25 ставки); психотерапії (0, 25 ставки); стоматології та терапевтичної стоматології (0,5 ставки).

Старших викладачів кафедр: медичного та фармацевтичного права, загальної і клінічної фармації(0,25 ставки); соціальної медицини, управління та бізнесу в охороні здоровя (0,5 ставки)

Старшого наукового співробітника: ц ентральної науково-дослідної лабораторії (0,25 ставки).

Строк конкурсу - місяць з дня опублікування (з 13.04.2017 ).

З питань конкурсу звертатися за адресою: 61176, м. Харків,

вулиця Амосова, 58, відділ кадрів.

23.09.2017
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії