25.04.2017
«Курс бінарних лекцій («лекцій удвох») у м. Луцьк

Продовжується впровадження в систему післядипломної медичної освіти лікарів «Курсу бінарних лекцій («лекцій удвох») . 19 квітня 2017 р. в межах виїзного циклу ТУ «Поліклінічні аспекти організації профілактичних щеплень та протоколи медичного догляду за дітьми раннього віку», який проводиться на базі Луцької міської дитячої поліклініки (м. Луцьк), викладачі кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО (зав кафедрою проф. О.А. Цодікова та доц. І.Г. Лапіна) провели бінарну лекцію «Аномалії конституції» для лікарів педіатричного профілю та лікарів загальної практики – сімейної медицини.

Слухачі жваво обговорювали питання імунопрофілактики у дітей з аномаліями конституції (алергічного, сечокислого, лімфатичного) та взагалі  висказували особисту точку зору на проблему вакцинації дітей з порушеннями стану здоров’я.

Наприкінці лекції слухачам було запропоновано анонімне анкетування щодо задоволеності вище зазначеною інновацією.  Загальний висновок – «бінарну лекцію» позитивно оцінюють лікарі Волині.

29.06.2017
В ХМАПО проведено протипожежне тренування
26.06.2017
В Академії відбувся ІІ (очний) тур олімпіади з англійської мови серед інтернів.
23.06.2017
Заключний структурований іспит лікарів - інтернів за спеціальністю «загальна практика - сімейна медицина»
22.06.2017
Конференція за участі іноземних фахівців, присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.
22.06.2017
День здоров’я