29.04.2017
Відкрито симуляційний клас у тренінговому центрі ім. проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО.

26.04.2017 ректор ХМАПО проф. Хвисюк О.М. та директор навчально-наукового інституті стоматології та щелепно-лицевої хірургії  проф. Діасамідзе Елгуджа Джемалович  відкрили симуляційний клас у ортодонтичному навчальному тренінговому центрі ім. проф. Нападова М.А.  ННІСтаЩЛХ  ХМАПО.

Олександр Миколайович Хвисюк підкреслив, що: «Створенням навчального тренінгового ортодонтичного центру співробітники ННІСтаЩЛХ вшанували пам’ять корифея вітчизняної стоматології Михайла Абрамовича Нападова, засновника ортодонтії як наукового напрямку та навчального предмету у академії».

Також було відкрито навчально-клінічний зал хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії.

02.08.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
21.07.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти продовжує співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
26.06.2018
Науково-практична конференція для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасний погляд на вирішення проблем профілактики вакцин-контрольованих захворювань в Україні».
19.06.2018
ЯКІСНА ОСВІТА = РОЗВИНЕНА КРАЇНА
19.06.2018
У ХМАПО відбулась науково-практична конференція за участю іноземних фахівців хірургічного факультету