29.04.2017
Відкрито симуляційний клас у тренінговому центрі ім. проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО.

26.04.2017 ректор ХМАПО проф. Хвисюк О.М. та директор навчально-наукового інституті стоматології та щелепно-лицевої хірургії  проф. Діасамідзе Елгуджа Джемалович  відкрили симуляційний клас у ортодонтичному навчальному тренінговому центрі ім. проф. Нападова М.А.  ННІСтаЩЛХ  ХМАПО.

Олександр Миколайович Хвисюк підкреслив, що: «Створенням навчального тренінгового ортодонтичного центру співробітники ННІСтаЩЛХ вшанували пам’ять корифея вітчизняної стоматології Михайла Абрамовича Нападова, засновника ортодонтії як наукового напрямку та навчального предмету у академії».

Також було відкрито навчально-клінічний зал хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії.

19.02.2018
Науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ»
16.02.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти розпочала співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
06.02.2018
Фахівці ХМАПО прийняли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Як поліпшити довіру населення до щеплень? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики».
05.02.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»