Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


17.05.2017
Науково-медичний семінар “Наукові основи детоксикації організму. Сучасний погляд на хвороби печінки та нирок”

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-медичного семінару “Наукові основи детоксикації організму. Сучасний погляд на хвороби печінки та нирок”, що відбудеться 23 травня 2017 року  об 10.00 у актовій залі Харківській медичній академії післядипломної освіти (ХМАПО) за адресою: 61176, м. Харків, вул. Амосова, 58.

На порядку денному – широке коло питань, які планують обговорити провідні спеціалісти Харкова за участю фахівців з Туреччини ( YEDIETEPE UNIVERSITY HEALTHCARE INSTITUTIONS Istanbul / Turkey ).

Різноманітні токсичні речовини порушують стабільну роботу організму, провокуючи явище, яке зветься інтоксикацією. В результаті цього процесу відбувається пошкодження органів-мішеней, а саме печінки та нирок як основних органів детоксакації.

Хронічна інтоксикація приводить до термінальної стадії ниркової та печінкової недостатності – саме цю тезу покладено в основу регулярних зустрічей на науково-практичних семінарах лікарів Харківської академії післядипломної освіти з лікарями і науковцями міста Харкова та клініки YEDIETEPE UNIVERSITY HEALTHCARE INSTITUTIONS Istanbul / Turkey . Темою наукової дискусії стануть й інші питання: чи існує сьогодні зв'язок між інтоксикацією всього організму і безпосереднім пошкодженням нирок та печінки? Які хвороби нирок та печінки є термінальними для прийняття оперативного рішення? Хто контролює якість проведення операцій та як довго її очикувати?

Організовує захід Харківська медична академія післядипломної освіти – кафедра клінічної патофізіології, топографічної анатомії та оперативної хірургії (зав. каф. д. мед. н. Багмут І.Ю.) сумісно з кафедрами онкологічної хірургії (зав. каф. д. мед. н., проф. Вінник Ю.О.), онкології та дитячої онкології (зав. каф. д. мед. н., проф. Дудніченко О.С.), загальної гігієни та епідеміології (зав. каф. д. мед. н., проф. Карабан О.М.), педагогіки, філософії та мовної підготовки (зав. каф. проф. Касьянова О.М.), інфекційних хвороб (зав. каф. д. мед. н., проф. Малий В.П.)

 

Завідувач кафедри клінічної патофізіології,

топографічної анатомії та оперативної хірургії ХМАПО

д.мед.н. Багмут Ірина Юріївна

095 476 97 41,  068 072 37 78.

25.05.2018
ХМАПО оголошує конкурс на прийом до аспірантури
25.05.2018
Молоді вчені ХМАПО отримали стипендії Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених
24.05.2018
Конференція трудового колективу ХМАПО
22.05.2018
Круглий стіл «Як поліпшити довіру до імунопрофілактики?»
19.05.2018
Слухачі ХМАПО взяли участь у круглому столі Міжнародного науково-практичного медичного форуму «Медицина України – європейський вибір»