17.05.2017
Науково-медичний семінар “Наукові основи детоксикації організму. Сучасний погляд на хвороби печінки та нирок”

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-медичного семінару “Наукові основи детоксикації організму. Сучасний погляд на хвороби печінки та нирок”, що відбудеться 23 травня 2017 року  об 10.00 у актовій залі Харківській медичній академії післядипломної освіти (ХМАПО) за адресою: 61176, м. Харків, вул. Амосова, 58.

На порядку денному – широке коло питань, які планують обговорити провідні спеціалісти Харкова за участю фахівців з Туреччини ( YEDIETEPE UNIVERSITY HEALTHCARE INSTITUTIONS Istanbul / Turkey ).

Різноманітні токсичні речовини порушують стабільну роботу організму, провокуючи явище, яке зветься інтоксикацією. В результаті цього процесу відбувається пошкодження органів-мішеней, а саме печінки та нирок як основних органів детоксакації.

Хронічна інтоксикація приводить до термінальної стадії ниркової та печінкової недостатності – саме цю тезу покладено в основу регулярних зустрічей на науково-практичних семінарах лікарів Харківської академії післядипломної освіти з лікарями і науковцями міста Харкова та клініки YEDIETEPE UNIVERSITY HEALTHCARE INSTITUTIONS Istanbul / Turkey . Темою наукової дискусії стануть й інші питання: чи існує сьогодні зв'язок між інтоксикацією всього організму і безпосереднім пошкодженням нирок та печінки? Які хвороби нирок та печінки є термінальними для прийняття оперативного рішення? Хто контролює якість проведення операцій та як довго її очикувати?

Організовує захід Харківська медична академія післядипломної освіти – кафедра клінічної патофізіології, топографічної анатомії та оперативної хірургії (зав. каф. д. мед. н. Багмут І.Ю.) сумісно з кафедрами онкологічної хірургії (зав. каф. д. мед. н., проф. Вінник Ю.О.), онкології та дитячої онкології (зав. каф. д. мед. н., проф. Дудніченко О.С.), загальної гігієни та епідеміології (зав. каф. д. мед. н., проф. Карабан О.М.), педагогіки, філософії та мовної підготовки (зав. каф. проф. Касьянова О.М.), інфекційних хвороб (зав. каф. д. мед. н., проф. Малий В.П.)

Завідувач кафедри клінічної патофізіології,

топографічної анатомії та оперативної хірургії ХМАПО

д.мед.н. Багмут Ірина Юріївна

095 476 97 41,  068 072 37 78.

19.02.2018
Науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ»
16.02.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти розпочала співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
06.02.2018
Фахівці ХМАПО прийняли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Як поліпшити довіру населення до щеплень? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики».
05.02.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»