«Курсу бінарних лекцій («лекцій удвох») у м. Херсон

Продовжується впровадження в систему післядипломної медичної освіти лікарів «Курсу бінарних лекцій («лекцій удвох»).  В межах виїзного циклу ТУ «Диференційна діагностика симптомів та синдромів у поліклінічній педіатрії», який проводиться у м. Херсон  на базі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні, викладачі кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО (зав кафедрою проф. О.А. Цодікова та доц. І.Г. Лапіна)  11 травня 2017 р.  провели бінарну лекцію «Аномалії конституції» для лікарів педіатричного профілю та лікарів загальної практики – сімейної медицини.

На лекції, яка проводиться у вигляді діалогу, слухачі жваво обговорювали питання диспансерного нагляду дітей з аномаліями конституції (алергічного, сечокислого, лімфатичного), проблеми імунопрофілактики цього контингенту та взагалі особливості вакцинації дітей з порушеннями стану здоров’я.

Наприкінці лекції слухачам було запропоновано анонімне анкетування щодо задоволеності вище зазначеною інновацією.  Загальний висновок – «бінарну лекцію» позитивно оцінюють лікарі Херсонщини.

25.05.2018
ХМАПО оголошує конкурс на прийом до аспірантури
25.05.2018
Молоді вчені ХМАПО отримали стипендії Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених
Конференція трудового колективу ХМАПО
Круглий стіл «Як поліпшити довіру до імунопрофілактики?»
19.05.2018
Слухачі ХМАПО взяли участь у круглому столі Міжнародного науково-практичного медичного форуму «Медицина України – європейський вибір»