«Курсу бінарних лекцій («лекцій удвох») у м. Херсон

Продовжується впровадження в систему післядипломної медичної освіти лікарів «Курсу бінарних лекцій («лекцій удвох»).  В межах виїзного циклу ТУ «Диференційна діагностика симптомів та синдромів у поліклінічній педіатрії», який проводиться у м. Херсон  на базі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні, викладачі кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО (зав кафедрою проф. О.А. Цодікова та доц. І.Г. Лапіна)  11 травня 2017 р.  провели бінарну лекцію «Аномалії конституції» для лікарів педіатричного профілю та лікарів загальної практики – сімейної медицини.

На лекції, яка проводиться у вигляді діалогу, слухачі жваво обговорювали питання диспансерного нагляду дітей з аномаліями конституції (алергічного, сечокислого, лімфатичного), проблеми імунопрофілактики цього контингенту та взагалі особливості вакцинації дітей з порушеннями стану здоров’я.

Наприкінці лекції слухачам було запропоновано анонімне анкетування щодо задоволеності вище зазначеною інновацією.  Загальний висновок – «бінарну лекцію» позитивно оцінюють лікарі Херсонщини.

16.11.2017
У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія».
15.11.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО взяли участь у написанні радіодиктанту
09.11.2017
Майстер-клас