05.06.2017
Конкурс знавців англійської мови серед науково-педагогічних працівників.

У травні 2017 року в ХМАПО відбувся конкурс знавців англійської мови серед науково-педагогічних працівників. У конкурсі взяли участь 17 викладачів. Найбільш активними виявилися викладачі кафедри хірургії та проктології, сімейної медицини, народної і нетрадиційної медицини та санології. Завдання конкурсу передбачали написання есе на одну із запропонованих тем, що дозволило визначити рівень лексико-граматичних навичок, ступінь засвоєння системних знань про мову, рівень сформованості мовних та мовленнєвих умінь та навичок та активний лексикон науково-педагогічних працівників.

Серед найбільш актуальних питань, обраних учасниками конкурсу для есе - проблеми профілактики серцево-судинних захворювань, запровадження стандартів медичної допомоги та страхової моделі медичного обслуговування, перспективи медичних і біологічних досліджень в Україні, стратегія та політика реформ у системі охорони здоров’ я України, формування відповідальності громадян за підтримку та збереження власного здоров’я.

19.06.2018
ЯКІСНА ОСВІТА = РОЗВИНЕНА КРАЇНА
19.06.2018
У ХМАПО відбулась науково-практична конференція за участю іноземних фахівців хірургічного факультету