05.06.2017
Конкурс знавців англійської мови серед науково-педагогічних працівників.

У травні 2017 року в ХМАПО відбувся конкурс знавців англійської мови серед науково-педагогічних працівників. У конкурсі взяли участь 17 викладачів. Найбільш активними виявилися викладачі кафедри хірургії та проктології, сімейної медицини, народної і нетрадиційної медицини та санології. Завдання конкурсу передбачали написання есе на одну із запропонованих тем, що дозволило визначити рівень лексико-граматичних навичок, ступінь засвоєння системних знань про мову, рівень сформованості мовних та мовленнєвих умінь та навичок та активний лексикон науково-педагогічних працівників.

Серед найбільш актуальних питань, обраних учасниками конкурсу для есе - проблеми профілактики серцево-судинних захворювань, запровадження стандартів медичної допомоги та страхової моделі медичного обслуговування, перспективи медичних і біологічних досліджень в Україні, стратегія та політика реформ у системі охорони здоров’ я України, формування відповідальності громадян за підтримку та збереження власного здоров’я.

19.02.2018
Науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ»
16.02.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти розпочала співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
06.02.2018
Фахівці ХМАПО прийняли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Як поліпшити довіру населення до щеплень? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики».
05.02.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»