05.06.2017
Заочний тур олімпіади з англійської мови серед інтернів ХМАПО

Добіг кінця заочний тур олімпіади з англійської мови серед інтернів ХМАПО. Цього року в ній взяли участь 75 інтернів із 7 спеціальностей. Найбільш активними були інтерни кафедри сімейної медицини, народної і нетрадиційної медицини та санології.

Заочний тур передбачав тестування в режимі он-лайн, під час якого учасники продемонстрували свої уміння використовувати писемну англійську мову. Тести були складені за матеріалами різноманітних текстів автентичних джерел. Інтерни виявили високий рівень володіння писемною англійською мовою, про що свідчать результати тестування – 63% учасників набрали по 70 балів зі 100 можливих. Переможці олімпіади будуть визначені за результатами заочного та очного туру, який відбудеться в червні  2017 року.

У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії
11.09.2017
Обласна конференція з імплементації інтегрованого ведення хвороб дитячого віку (ІВХДВ) у практику медичних установ.