05.06.2017
Заочний тур олімпіади з англійської мови серед інтернів ХМАПО

Добіг кінця заочний тур олімпіади з англійської мови серед інтернів ХМАПО. Цього року в ній взяли участь 75 інтернів із 7 спеціальностей. Найбільш активними були інтерни кафедри сімейної медицини, народної і нетрадиційної медицини та санології.

Заочний тур передбачав тестування в режимі он-лайн, під час якого учасники продемонстрували свої уміння використовувати писемну англійську мову. Тести були складені за матеріалами різноманітних текстів автентичних джерел. Інтерни виявили високий рівень володіння писемною англійською мовою, про що свідчать результати тестування – 63% учасників набрали по 70 балів зі 100 можливих. Переможці олімпіади будуть визначені за результатами заочного та очного туру, який відбудеться в червні  2017 року.

16.11.2017
У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія».
15.11.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО взяли участь у написанні радіодиктанту
09.11.2017
Майстер-клас