05.06.2017
Заочний тур олімпіади з англійської мови серед інтернів ХМАПО

Добіг кінця заочний тур олімпіади з англійської мови серед інтернів ХМАПО. Цього року в ній взяли участь 75 інтернів із 7 спеціальностей. Найбільш активними були інтерни кафедри сімейної медицини, народної і нетрадиційної медицини та санології.

Заочний тур передбачав тестування в режимі он-лайн, під час якого учасники продемонстрували свої уміння використовувати писемну англійську мову. Тести були складені за матеріалами різноманітних текстів автентичних джерел. Інтерни виявили високий рівень володіння писемною англійською мовою, про що свідчать результати тестування – 63% учасників набрали по 70 балів зі 100 можливих. Переможці олімпіади будуть визначені за результатами заочного та очного туру, який відбудеться в червні  2017 року.

19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
18.01.2018
Асистенту кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО ПУСТОВОЙТ Катерині Борисівні була присуджена премія Президента України
11.01.2018
Завідувач кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО професор Абдуллаєв Р.Я. прийняв участь у міжнародній конференції у м. Чікаго, США
11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.