06.06.2017
Співробітники ХМАПО 02 червня 2017 року прийняли участь у засіданні Координаційної Ради Асоціації стоматологів України у місті Києві.

У місті Києві у Навчально-науковому інституті стоматології НМАПО ім. Щупика  02 червня 2017 року  відбулося засідання Координаційної Ради Асоціації стоматологів України, на якому обговорювались питання реформування системи охорони здоров’я України, реорганізації післядипломної освіти стоматологів, підготовки до IV Національного українського стоматологічного конгресу, результати ліцензійного іспиту Крок-3. У засіданні прийняли участь співробітники ХМАПО: директор ННІСтаЩЛХ ХМАПО Діасамідзе Е.Д., проф. Лісова І.Г., доц. Жуков К.В.

26.06.2017
В Академії відбувся ІІ (очний) тур олімпіади з англійської мови серед інтернів.
23.06.2017
Заключний структурований іспит лікарів - інтернів за спеціальністю «загальна практика - сімейна медицина»
22.06.2017
Конференція за участі іноземних фахівців, присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.
12.06.2017
Викладачі ХМАПО закінчили цикл тематичного удосконалення «Технологія створення дистанційних курсів»
12.06.2017
Працівники ХМАПО, у складі медичної делегації під егідою НАТО, відвідали Литовський університет наук здоров’я, Східно-таллінську центральну лікарню та клініку Тартуського університету.