06.06.2017
Співробітники ХМАПО 02 червня 2017 року прийняли участь у засіданні Координаційної Ради Асоціації стоматологів України у місті Києві.

У місті Києві у Навчально-науковому інституті стоматології НМАПО ім. Щупика  02 червня 2017 року  відбулося засідання Координаційної Ради Асоціації стоматологів України, на якому обговорювались питання реформування системи охорони здоров’я України, реорганізації післядипломної освіти стоматологів, підготовки до IV Національного українського стоматологічного конгресу, результати ліцензійного іспиту Крок-3. У засіданні прийняли участь співробітники ХМАПО: директор ННІСтаЩЛХ ХМАПО Діасамідзе Е.Д., проф. Лісова І.Г., доц. Жуков К.В.

19.02.2018
Науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ»
16.02.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти розпочала співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
06.02.2018
Фахівці ХМАПО прийняли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Як поліпшити довіру населення до щеплень? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики».
05.02.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»