08.06.2017
Фахівці ХМАПО взяли участь у роботі тренінгу для тренерів з «Інтегрованого Ведення Хвороб Дитячого Віку», який проходив при підтримці Бюро ВООЗ

Фахівці ХМАПО (проф. О.А. Цодікова, доц. Т.О. Філонова, ас. К.Б. Гарбар) взяли участь у роботі тренінгу для тренерів з «Інтегрованого Ведення Хвороб Дитячого Віку» (ІВХДВ), який проходив 29 травня – 4 червня 2017 у м. Київ при підтримці Бюро ВООЗ на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика. Зазначений тренінг  проводили національні тренери стратегії ІВХДВ за наказом МОЗ України для викладачів клінічних кафедр, що здійснюють підготовку лікарів загальної практики – сімейної медицини та педіатрів.

В програмі тренінгу розглядалися питання посиндромного підходу (загальні ознаки небезпеки, кашель, розлади дихання, діарея, проблеми з горлом, проблеми з вухом, лихоманка, анемія, порушення харчування, наявність дуже тяжкого захворювання та місцевої бактеріальної інфекції, жовтяниця, оцінка вигодовування) для ведення найбільш поширених патологічних станів у дітей віком до 5-ти років, а також питання профілактики захворювань та догляду з метою розвитку дитини. Велику увагу приділено відпрацюванню навичок консультування осіб, які здійснюють догляд за дитиною, з питань догляду на дому, належного годування та споживання рідин, а також коли слід негайно звертатися за медичною допомогою або за повторним оглядом.

17.10.2017
5-6 жовтня відбулася науково-практичної конференції «Урологія, андрологія, нефрологія-2017»
10.10.2017
5-6 жовтня 2017 року у ХМАПО відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю