Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


12.06.2017
Викладачі ХМАПО закінчили цикл тематичного удосконалення «Технологія створення дистанційних курсів»

Викладачі ХМАПО закінчили цикл тематичного удосконалення «Технологія створення дистанційних курсів», який проводився Київським політехнічним інститутом, та успішно захистили свої проекти дистанційних циклів в присутності адміністрації академії.

Було обговорено особливості очно-заочного викладання, проведення занять в залежності від профілю дисципліни та можливості використання циклів на сучасному етапі.

Прийнято рішення підготувати захищені цикли для затвердження на учбово-методичній раді ХМАПО та впровадити їх в навчальний процес.

07.12.2017
У листопаді 2017 року ХМАПО відвідала доктор наук Агата Возняк-Краков‘ян
04.12.2017
Співробітники служби забезпечення якості освіти ХМАПО прийняли участь у XII Міжнародній науково – практичній конференції «Вища освіта України у контексті інтеграції до Європейського освітнього простору»
24.11.2017
На кафедрі стоматології та терапевтичної стоматології ХМАПО відбулось виїзне розширене засідання опорної кафедри МОЗ України з післядипломної освіти
16.11.2017
У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія».
15.11.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО взяли участь у написанні радіодиктанту