12.06.2017

Викладачі ХМАПО закінчили цикл тематичного удосконалення «Технологія створення дистанційних курсів», який проводився Київським політехнічним інститутом, та успішно захистили свої проекти дистанційних циклів в присутності адміністрації академії.

Було обговорено особливості очно-заочного викладання, проведення занять в залежності від профілю дисципліни та можливості використання циклів на сучасному етапі.

Прийнято рішення підготувати захищені цикли для затвердження на учбово-методичній раді ХМАПО та впровадити їх в навчальний процес.

19.06.2018
ЯКІСНА ОСВІТА = РОЗВИНЕНА КРАЇНА
19.06.2018
У ХМАПО відбулась науково-практична конференція за участю іноземних фахівців хірургічного факультету