12.06.2017

Викладачі ХМАПО закінчили цикл тематичного удосконалення «Технологія створення дистанційних курсів», який проводився Київським політехнічним інститутом, та успішно захистили свої проекти дистанційних циклів в присутності адміністрації академії.

Було обговорено особливості очно-заочного викладання, проведення занять в залежності від профілю дисципліни та можливості використання циклів на сучасному етапі.

Прийнято рішення підготувати захищені цикли для затвердження на учбово-методичній раді ХМАПО та впровадити їх в навчальний процес.

19.02.2018
Науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ»
16.02.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти розпочала співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
06.02.2018
Фахівці ХМАПО прийняли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Як поліпшити довіру населення до щеплень? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики».
05.02.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»