12.06.2017

Викладачі ХМАПО закінчили цикл тематичного удосконалення «Технологія створення дистанційних курсів», який проводився Київським політехнічним інститутом, та успішно захистили свої проекти дистанційних циклів в присутності адміністрації академії.

Було обговорено особливості очно-заочного викладання, проведення занять в залежності від профілю дисципліни та можливості використання циклів на сучасному етапі.

Прийнято рішення підготувати захищені цикли для затвердження на учбово-методичній раді ХМАПО та впровадити їх в навчальний процес.

26.06.2017
В Академії відбувся ІІ (очний) тур олімпіади з англійської мови серед інтернів.
23.06.2017
Заключний структурований іспит лікарів - інтернів за спеціальністю «загальна практика - сімейна медицина»
22.06.2017
Конференція за участі іноземних фахівців, присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.
12.06.2017
Працівники ХМАПО, у складі медичної делегації під егідою НАТО, відвідали Литовський університет наук здоров’я, Східно-таллінську центральну лікарню та клініку Тартуського університету.