12.06.2017
Працівники ХМАПО, у складі медичної делегації під егідою НАТО, відвідали Литовський університет наук здоров’я, Східно-таллінську центральну лікарню та клініку Тартуського університету.

Працівники ХМАПО, у складі медичної делегації під егідою НАТО, відвідали Литовський університет наук здоров’я (м. Каунас, Литва), Східно-таллінську центральну лікарню (м. Таллін, Естонія) та клініку Тартуського університету (м. Тарту, Естонія).

Під час перебування брали участь у круглих столах , познайомилися зі структурою та організацію клінік. Відвідували клінічні та діагностичні відділення, де спілкувалися з колегами та обмінювалися досвідом.

Познайомилися з реструктуризацією галузі охорони здоров’я в світлі реформ профільних міністерств.

26.06.2017
В Академії відбувся ІІ (очний) тур олімпіади з англійської мови серед інтернів.
23.06.2017
Заключний структурований іспит лікарів - інтернів за спеціальністю «загальна практика - сімейна медицина»
22.06.2017
Конференція за участі іноземних фахівців, присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.
12.06.2017
Викладачі ХМАПО закінчили цикл тематичного удосконалення «Технологія створення дистанційних курсів»