12.06.2017
Працівники ХМАПО, у складі медичної делегації під егідою НАТО, відвідали Литовський університет наук здоров’я, Східно-таллінську центральну лікарню та клініку Тартуського університету.

Працівники ХМАПО, у складі медичної делегації під егідою НАТО, відвідали Литовський університет наук здоров’я (м. Каунас, Литва), Східно-таллінську центральну лікарню (м. Таллін, Естонія) та клініку Тартуського університету (м. Тарту, Естонія).

Під час перебування брали участь у круглих столах , познайомилися зі структурою та організацію клінік. Відвідували клінічні та діагностичні відділення, де спілкувалися з колегами та обмінювалися досвідом.

Познайомилися з реструктуризацією галузі охорони здоров’я в світлі реформ профільних міністерств.

17.10.2017
5-6 жовтня відбулася науково-практичної конференції «Урологія, андрологія, нефрологія-2017»
10.10.2017
5-6 жовтня 2017 року у ХМАПО відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю