16.05.2017
Фотовиставка «Фото моєї мами»

Як рідко у потоці буденних справ згадуємо ми найрідніших та найдорожчих людей – своїх матусь. Приємною нагодою зробити це став Міжнародний день матері, що відзначався цього року 14 травня. За ініціативою кафедри педагогіки, філософії та мовної підготовки в Академії організовано фотовиставку «Фото моєї мами» - простий і водночас такий потрібний захід.

«Моя мама найкраща! Вона зробила для мене неймовірне, щоб я став таким, який я є», - приблизно з такими словами надсилали фото найріднішої людини працівники Академії. Результатом заходу є фотоколаж – своєрідний загальний портрет, з якого дивляться усміхнені і сумні, блакитні та карі улюблені очі наших матусь.

16.11.2017
У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія».
15.11.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО взяли участь у написанні радіодиктанту
09.11.2017
Майстер-клас