16.05.2017
Фотовиставка «Фото моєї мами»

Як рідко у потоці буденних справ згадуємо ми найрідніших та найдорожчих людей – своїх матусь. Приємною нагодою зробити це став Міжнародний день матері, що відзначався цього року 14 травня. За ініціативою кафедри педагогіки, філософії та мовної підготовки в Академії організовано фотовиставку «Фото моєї мами» - простий і водночас такий потрібний захід.

«Моя мама найкраща! Вона зробила для мене неймовірне, щоб я став таким, який я є», - приблизно з такими словами надсилали фото найріднішої людини працівники Академії. Результатом заходу є фотоколаж – своєрідний загальний портрет, з якого дивляться усміхнені і сумні, блакитні та карі улюблені очі наших матусь.

У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії
11.09.2017
Обласна конференція з імплементації інтегрованого ведення хвороб дитячого віку (ІВХДВ) у практику медичних установ.