16.05.2017
Фотовиставка «Фото моєї мами»

Як рідко у потоці буденних справ згадуємо ми найрідніших та найдорожчих людей – своїх матусь. Приємною нагодою зробити це став Міжнародний день матері, що відзначався цього року 14 травня. За ініціативою кафедри педагогіки, філософії та мовної підготовки в Академії організовано фотовиставку «Фото моєї мами» - простий і водночас такий потрібний захід.

«Моя мама найкраща! Вона зробила для мене неймовірне, щоб я став таким, який я є», - приблизно з такими словами надсилали фото найріднішої людини працівники Академії. Результатом заходу є фотоколаж – своєрідний загальний портрет, з якого дивляться усміхнені і сумні, блакитні та карі улюблені очі наших матусь.

19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
18.01.2018
Асистенту кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО ПУСТОВОЙТ Катерині Борисівні була присуджена премія Президента України
11.01.2018
Завідувач кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО професор Абдуллаєв Р.Я. прийняв участь у міжнародній конференції у м. Чікаго, США
11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.