22.06.2017
Конференція за участі іноземних фахівців, присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.

Хірургічним факультетом, кафедрою педагогіки, філософії та мовної підготовки відділом міжнародних зв’язків  Харківської медичної академії післядипломної освіти 07 червня 2017 року було проведено конференцію за участі іноземних фахівців, присвячену застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.

У роботі конференції взяли участь іноземні фахівці з Іраку, Судану, Азербайджану, Узбекистану , Росії, Нігерії, Лівану, Марокко, Палестини та В’єтнаму.

З доповідями виступили:

від кафедри променевої діагностики громадянин Іраку Majid Sabri Mahdi Alghurabi та гр. Судану Intesar Hamad Koko Elfaki ;

від кафедри стоматології та терапевтичної стоматології - гр. Росії Салахов Артур Фаізович;

від кафедри торако-абдомінальної хірургії – гр. Лівану Maher Bou Zeid та гр. Марокко Tawfiq Ghassane ;

від кафедри хірургічної стоматології, щелепно-лицевої хірургії та стоматології – гр. Азербайджану Hasanov Ashraf та гр. Марокко Zaimi Kenza ;

від кафедри стоматології дитячого віку, ортодонтії та імплантології – гр. Узбекистану Lim Andrey та гр. Іраку Zaid Kadhim Abbood Al-Gburi;

від кафедри ендоскопії та хірургії –   Dandal Amer Sami та гр. Палестини Mohammed J . M . Haboub;

Від кафедри отоларингології та дитячої отоларингології – гр. В’єтнаму Vu Hoang Son;

також приймав участь від кафедри терапії, ревматології та клінічної фармакології - гр. Нігерії Ekpo Mbuotidem Emmanuel .

Академією проводиться низка конференцій, присвячених застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря, які будуть проводити такі факультети :

05.09.2017р. –  педіатричний факультет;

05.12.2017р. – факультет загальної практики-сімейної медицини.

Запрошуємо всіх бажаючих іноземних фахівців взяти участь у роботі зазначених конференцій!

19.02.2018
Науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ»
16.02.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти розпочала співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
06.02.2018
Фахівці ХМАПО прийняли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Як поліпшити довіру населення до щеплень? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики».
05.02.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»