22.06.2017
Конференція за участі іноземних фахівців, присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.

Хірургічним факультетом, кафедрою педагогіки, філософії та мовної підготовки відділом міжнародних зв’язків  Харківської медичної академії післядипломної освіти 07 червня 2017 року було проведено конференцію за участі іноземних фахівців, присвячену застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.

У роботі конференції взяли участь іноземні фахівці з Іраку, Судану, Азербайджану, Узбекистану , Росії, Нігерії, Лівану, Марокко, Палестини та В’єтнаму.

З доповідями виступили:

від кафедри променевої діагностики громадянин Іраку Majid Sabri Mahdi Alghurabi та гр. Судану Intesar Hamad Koko Elfaki ;

від кафедри стоматології та терапевтичної стоматології - гр. Росії Салахов Артур Фаізович;

від кафедри торако-абдомінальної хірургії – гр. Лівану Maher Bou Zeid та гр. Марокко Tawfiq Ghassane ;

від кафедри хірургічної стоматології, щелепно-лицевої хірургії та стоматології – гр. Азербайджану Hasanov Ashraf та гр. Марокко Zaimi Kenza ;

від кафедри стоматології дитячого віку, ортодонтії та імплантології – гр. Узбекистану Lim Andrey та гр. Іраку Zaid Kadhim Abbood Al-Gburi;

від кафедри ендоскопії та хірургії –   Dandal Amer Sami та гр. Палестини Mohammed J . M . Haboub;

Від кафедри отоларингології та дитячої отоларингології – гр. В’єтнаму Vu Hoang Son;

також приймав участь від кафедри терапії, ревматології та клінічної фармакології - гр. Нігерії Ekpo Mbuotidem Emmanuel .

Академією проводиться низка конференцій, присвячених застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря, які будуть проводити такі факультети :

05.09.2017р. –  педіатричний факультет;

05.12.2017р. – факультет загальної практики-сімейної медицини.

Запрошуємо всіх бажаючих іноземних фахівців взяти участь у роботі зазначених конференцій!

29.06.2017
В ХМАПО проведено протипожежне тренування
26.06.2017
В Академії відбувся ІІ (очний) тур олімпіади з англійської мови серед інтернів.
23.06.2017
Заключний структурований іспит лікарів - інтернів за спеціальністю «загальна практика - сімейна медицина»
День здоров’я