23.06.2017
Заключний структурований іспит лікарів - інтернів за спеціальністю «загальна практика - сімейна медицина»

Вже другий рік поспіль в ХМАПО проходить заключний структурований іспит лікарів - інтернів за спеціальністю «загальна практика - сімейна медицина» з використанням симуляційної технології навчання - методики «стандартизований пацієнт».

У якості стандартизованих пацієнтів виступали студенти-актори Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського, які в межах підписаної угоди про співпрацю з ХМАПО залучені до процесу післядипломної освіти лікарів. За спеціально розробленою в ХМАПО програмою професійні актори навчені симулювати різні клінічні випадки (клінічні задачі),  імітувати захворювання або стан з високим ступенем реалістичності.

Н а іспиті викладачі ХМАПО оцінювали не тільки теоретичні знання та практичні навички інтернів, а також етичне та коректне відношення до пацієнта у момент розмови, майстерність інтерактивного спілкування з пацієнтом, що є важливою складовою частиною професіоналізму сучасного лікаря.

19.02.2018
Науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ»
16.02.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти розпочала співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
06.02.2018
Фахівці ХМАПО прийняли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Як поліпшити довіру населення до щеплень? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики».
05.02.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»