23.06.2017
Заключний структурований іспит лікарів - інтернів за спеціальністю «загальна практика - сімейна медицина»

Вже другий рік поспіль в ХМАПО проходить заключний структурований іспит лікарів - інтернів за спеціальністю «загальна практика - сімейна медицина» з використанням симуляційної технології навчання - методики «стандартизований пацієнт».

У якості стандартизованих пацієнтів виступали студенти-актори Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського, які в межах підписаної угоди про співпрацю з ХМАПО залучені до процесу післядипломної освіти лікарів. За спеціально розробленою в ХМАПО програмою професійні актори навчені симулювати різні клінічні випадки (клінічні задачі),  імітувати захворювання або стан з високим ступенем реалістичності.

Н а іспиті викладачі ХМАПО оцінювали не тільки теоретичні знання та практичні навички інтернів, а також етичне та коректне відношення до пацієнта у момент розмови, майстерність інтерактивного спілкування з пацієнтом, що є важливою складовою частиною професіоналізму сучасного лікаря.

29.06.2017
В ХМАПО проведено протипожежне тренування
26.06.2017
В Академії відбувся ІІ (очний) тур олімпіади з англійської мови серед інтернів.
23.06.2017
22.06.2017
Конференція за участі іноземних фахівців, присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікаря.
22.06.2017
День здоров’я