26.06.2017
В Академії відбувся ІІ (очний) тур олімпіади з англійської мови серед інтернів.

В Академії 20 чер вня 2017 року відбувся ІІ (очний) тур олімпіади з англійської мови серед інтернів. Він передбачав виявлення рівня іншомовної компетентності учасників олімпіади в читанні, аудіюванні та спілкуванні англійською мовою.

В олімпіаді взяли участь 54 інтерни з 7 спеціальностей. Найбільша кількість учасників була представлена інтернами кафедри сімейної медицини, народної та нетрадиційної медицини, санології (зав.каф., проф. Шкляр С.П.). Саме інтерни цієї кафедри посіли на олімпіаді І, ІІ, ІІІ місця. Високий рівень іншомовної компетентності виявили також інтерни кафедр хірургії та проктології, інфекційних хвороб.

Вітаємо переможців олімпіади:

Савченка А. -  інтерна кафедри сімейної медицини, народної та нетрадиційної медицини, санології, який посів І місце;

Косуліна С. - інтерна кафедри хірургії та проктології, Шубіну Д. -  інтерна кафедри сімейної медицини, народної та нетрадиційної медицини, санології, які посіли ІІ місце;

Мамєдову К., Хомченко М. -  інтернів кафедри сімейної медицини, народної та нетрадиційної медицини, санології, Фєрєнц О. – інтерна кафедри інфекційних хвороб, які посіли ІІІ місце.

Журі олімпіади відзначило окрім високого рівня володіння англійською мовою глибокі знання з фаху учасників олімпіади.

Бажаємо переможцям та учасникам олімпіади творчих злетів та реалізації найзаповітніших мрій!

19.06.2018
ЯКІСНА ОСВІТА = РОЗВИНЕНА КРАЇНА
19.06.2018
У ХМАПО відбулась науково-практична конференція за участю іноземних фахівців хірургічного факультету