23.08.2017
Шановні колеги! Щиро вітаємо вас з Днем Незалежності України!

Нехай це свято додасть вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної батьківщини.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а наша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З повагою,

Адміністрація Харківської медичної академії післядипломної освіти

У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії
11.09.2017
Обласна конференція з імплементації інтегрованого ведення хвороб дитячого віку (ІВХДВ) у практику медичних установ.