21.08.2017
Права та обов'язки громадян України у рамках запровадження ЄС безвізового режиму

Важливу інформацію про безвізовий режим можна знайти на сайті кампанії «Відкрий Європу» за посиланням: http://openeurope.in.ua/(кампанія має на меті роз'яснити громадянам України правила перетину кордону і перебування в ЄС та розповісти про нові можливості та переваги, які надасть українцям безвізовий режим).

Також пропонуємо до вашої уваги  інформаційні матеріали про особливості безвізового режиму, які надало  Міністерство освіти і науки України:

1. Пам’ятка-інструкція для осіб, які бажають виїхати з України за правилами безвізового режиму;
  2. Інформаційний довідник «Подорожуємо по безвізу: запитання – відповідь»;
  3. Інфографіка «Європа без віз. Які країни Європи будуть відкриті українцям після впровадження безвізового режиму з ЄС».
19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
18.01.2018
Асистенту кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО ПУСТОВОЙТ Катерині Борисівні була присуджена премія Президента України
11.01.2018
Завідувач кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО професор Абдуллаєв Р.Я. прийняв участь у міжнародній конференції у м. Чікаго, США
11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.