21.08.2017
Права та обов'язки громадян України у рамках запровадження ЄС безвізового режиму

Важливу інформацію про безвізовий режим можна знайти на сайті кампанії «Відкрий Європу» за посиланням: http://openeurope.in.ua/(кампанія має на меті роз'яснити громадянам України правила перетину кордону і перебування в ЄС та розповісти про нові можливості та переваги, які надасть українцям безвізовий режим).

Також пропонуємо до вашої уваги  інформаційні матеріали про особливості безвізового режиму, які надало  Міністерство освіти і науки України:

1. Пам’ятка-інструкція для осіб, які бажають виїхати з України за правилами безвізового режиму;
  2. Інформаційний довідник «Подорожуємо по безвізу: запитання – відповідь»;
  3. Інфографіка «Європа без віз. Які країни Європи будуть відкриті українцям після впровадження безвізового режиму з ЄС».
У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії
11.09.2017
Обласна конференція з імплементації інтегрованого ведення хвороб дитячого віку (ІВХДВ) у практику медичних установ.