21.08.2017
Права та обов'язки громадян України у рамках запровадження ЄС безвізового режиму

Важливу інформацію про безвізовий режим можна знайти на сайті кампанії «Відкрий Європу» за посиланням: http://openeurope.in.ua/(кампанія має на меті роз'яснити громадянам України правила перетину кордону і перебування в ЄС та розповісти про нові можливості та переваги, які надасть українцям безвізовий режим).

Також пропонуємо до вашої уваги  інформаційні матеріали про особливості безвізового режиму, які надало  Міністерство освіти і науки України:

1. Пам’ятка-інструкція для осіб, які бажають виїхати з України за правилами безвізового режиму;
  2. Інформаційний довідник «Подорожуємо по безвізу: запитання – відповідь»;
  3. Інфографіка «Європа без віз. Які країни Європи будуть відкриті українцям після впровадження безвізового режиму з ЄС».
16.11.2017
У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія».
15.11.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО взяли участь у написанні радіодиктанту
09.11.2017
Майстер-клас