Привітання ректора з Днем знань
Шановні слухачі, лікарі-інтерни, аспіранти, науково-педагогічні працівники та співробітники ХМАПО! Вітаю вас із початком нового навчального року та Днем знань!
Бажаю всім міцного здоров'я, родинного тепла, творчих осяянь, наукових відкриттів, успіхів у реалізації найсміливіших планів. Нехай новий навчальний рік буде насичений плідною роботою, наповнений творчістю і буде вдалим для вас та нашої Академії!

З повагою, ректор ХМАПО проф. А. Хвисюк
16.11.2017
У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія».
15.11.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО взяли участь у написанні радіодиктанту
09.11.2017
Майстер-клас