Привітання ректора з Днем знань
Шановні слухачі, лікарі-інтерни, аспіранти, науково-педагогічні працівники та співробітники ХМАПО! Вітаю вас із початком нового навчального року та Днем знань!
Бажаю всім міцного здоров'я, родинного тепла, творчих осяянь, наукових відкриттів, успіхів у реалізації найсміливіших планів. Нехай новий навчальний рік буде насичений плідною роботою, наповнений творчістю і буде вдалим для вас та нашої Академії!

З повагою, ректор ХМАПО проф. А. Хвисюк
19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
18.01.2018
Асистенту кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО ПУСТОВОЙТ Катерині Борисівні була присуджена премія Президента України
11.01.2018
Завідувач кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО професор Абдуллаєв Р.Я. прийняв участь у міжнародній конференції у м. Чікаго, США
11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.