Привітання ректора з Днем знань
Шановні слухачі, лікарі-інтерни, аспіранти, науково-педагогічні працівники та співробітники ХМАПО! Вітаю вас із початком нового навчального року та Днем знань!
Бажаю всім міцного здоров'я, родинного тепла, творчих осяянь, наукових відкриттів, успіхів у реалізації найсміливіших планів. Нехай новий навчальний рік буде насичений плідною роботою, наповнений творчістю і буде вдалим для вас та нашої Академії!

З повагою, ректор ХМАПО проф. А. Хвисюк
19.06.2018
ЯКІСНА ОСВІТА = РОЗВИНЕНА КРАЇНА
19.06.2018