Привітання ректора з Днем знань
Шановні слухачі, лікарі-інтерни, аспіранти, науково-педагогічні працівники та співробітники ХМАПО! Вітаю вас із початком нового навчального року та Днем знань!
Бажаю всім міцного здоров'я, родинного тепла, творчих осяянь, наукових відкриттів, успіхів у реалізації найсміливіших планів. Нехай новий навчальний рік буде насичений плідною роботою, наповнений творчістю і буде вдалим для вас та нашої Академії!

З повагою, ректор ХМАПО проф. А. Хвисюк
У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії
11.09.2017
Обласна конференція з імплементації інтегрованого ведення хвороб дитячого віку (ІВХДВ) у практику медичних установ.