10.09.2017
Бінарна лекція «Аномалії конституції» для лікарів первинної ланки у м. Черкаси

Фахівці ХМАПО (проф. О.А. Цодікова, доц. І.Г. Лапіна) 30 серпня 2017 р. в межах виїзного циклу тематичного удосконалення «Динамічне спостереження за дітьми в амбулаторно-поліклінічних умовах» для лікарів первинної ланки (педіатрів, лікарів загальної практики – сімейної медицини), який проходить на базі Черкаського обласного навчально-тренінгового Центру підвищення кваліфікації лікарів Черкаської обласної ради, провели бінарну лекцію «Аномалії конституції». Інноваційним є не тільки сам процес продовження в систему післядипломної медичної освіти лікарів нових інтерактивних технологій навчання, а також можливість трансляції лекції для інших лікувальних закладів м. Черкаси.

16.11.2017
У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія».
15.11.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО взяли участь у написанні радіодиктанту
09.11.2017
Майстер-клас