10.09.2017
Бінарна лекція «Аномалії конституції» для лікарів первинної ланки у м. Черкаси

Фахівці ХМАПО (проф. О.А. Цодікова, доц. І.Г. Лапіна) 30 серпня 2017 р. в межах виїзного циклу тематичного удосконалення «Динамічне спостереження за дітьми в амбулаторно-поліклінічних умовах» для лікарів первинної ланки (педіатрів, лікарів загальної практики – сімейної медицини), який проходить на базі Черкаського обласного навчально-тренінгового Центру підвищення кваліфікації лікарів Черкаської обласної ради, провели бінарну лекцію «Аномалії конституції». Інноваційним є не тільки сам процес продовження в систему післядипломної медичної освіти лікарів нових інтерактивних технологій навчання, а також можливість трансляції лекції для інших лікувальних закладів м. Черкаси.

19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
18.01.2018
Асистенту кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО ПУСТОВОЙТ Катерині Борисівні була присуджена премія Президента України
11.01.2018
Завідувач кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО професор Абдуллаєв Р.Я. прийняв участь у міжнародній конференції у м. Чікаго, США
11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.