10.09.2017
Бінарна лекція «Аномалії конституції» для лікарів первинної ланки у м. Черкаси

Фахівці ХМАПО (проф. О.А. Цодікова, доц. І.Г. Лапіна) 30 серпня 2017 р. в межах виїзного циклу тематичного удосконалення «Динамічне спостереження за дітьми в амбулаторно-поліклінічних умовах» для лікарів первинної ланки (педіатрів, лікарів загальної практики – сімейної медицини), який проходить на базі Черкаського обласного навчально-тренінгового Центру підвищення кваліфікації лікарів Черкаської обласної ради, провели бінарну лекцію «Аномалії конституції». Інноваційним є не тільки сам процес продовження в систему післядипломної медичної освіти лікарів нових інтерактивних технологій навчання, а також можливість трансляції лекції для інших лікувальних закладів м. Черкаси.

19.02.2018
Науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ»
16.02.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти розпочала співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
06.02.2018
Фахівці ХМАПО прийняли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Як поліпшити довіру населення до щеплень? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики».
05.02.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»