10.09.2017
Бінарна лекція «Аномалії конституції» для лікарів первинної ланки у м. Черкаси

Фахівці ХМАПО (проф. О.А. Цодікова, доц. І.Г. Лапіна) 30 серпня 2017 р. в межах виїзного циклу тематичного удосконалення «Динамічне спостереження за дітьми в амбулаторно-поліклінічних умовах» для лікарів первинної ланки (педіатрів, лікарів загальної практики – сімейної медицини), який проходить на базі Черкаського обласного навчально-тренінгового Центру підвищення кваліфікації лікарів Черкаської обласної ради, провели бінарну лекцію «Аномалії конституції». Інноваційним є не тільки сам процес продовження в систему післядипломної медичної освіти лікарів нових інтерактивних технологій навчання, а також можливість трансляції лекції для інших лікувальних закладів м. Черкаси.

У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії
11.09.2017
Обласна конференція з імплементації інтегрованого ведення хвороб дитячого віку (ІВХДВ) у практику медичних установ.