11.09.2017
Обласна конференція з імплементації інтегрованого ведення хвороб дитячого віку (ІВХДВ) у практику медичних установ.

Фахівці ХМАПО (проф. О.А. Цодікова, доц. І.Г. Лапіна) 31 серпня 2017 р. на базі обласної дитячої лікарні м. Черкаси провели обласну конференцію з імплементації інтегрованого ведення хвороб дитячого віку (ІВХДВ) у практику медичних установ.

Викладачі академії щиро ділилися своїм досвідом і напрацюваннями у сфері  застосування простих та ефективних методів профілактики і лікування основних причин тяжких захворювань у дітей від самого народження до 5 років. Для лікарів загальної практики – сімейної медицини і педіатрів, а також медичних сестер, які були присутні на конференції,  було дуже важливо ознайомитися з концепцією ІВХДВ. По-перше, це пов’язано з тим, що дана стратегія базується на фактах та спостереженнях, раціональному і доступному застосуванні лікувальних засобів у дітей раннього віку,  а по-друге, регламентована нормативно-правовими документами МОЗ України  для виконання в закладах охорони здоров'я з метою сприяння процесам надання якісних медичних послуг дітям.

19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
18.01.2018
Асистенту кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО ПУСТОВОЙТ Катерині Борисівні була присуджена премія Президента України
11.01.2018
Завідувач кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО професор Абдуллаєв Р.Я. прийняв участь у міжнародній конференції у м. Чікаго, США
11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.