11.09.2017
Обласна конференція з імплементації інтегрованого ведення хвороб дитячого віку (ІВХДВ) у практику медичних установ.

Фахівці ХМАПО (проф. О.А. Цодікова, доц. І.Г. Лапіна) 31 серпня 2017 р. на базі обласної дитячої лікарні м. Черкаси провели обласну конференцію з імплементації інтегрованого ведення хвороб дитячого віку (ІВХДВ) у практику медичних установ.

Викладачі академії щиро ділилися своїм досвідом і напрацюваннями у сфері  застосування простих та ефективних методів профілактики і лікування основних причин тяжких захворювань у дітей від самого народження до 5 років. Для лікарів загальної практики – сімейної медицини і педіатрів, а також медичних сестер, які були присутні на конференції,  було дуже важливо ознайомитися з концепцією ІВХДВ. По-перше, це пов’язано з тим, що дана стратегія базується на фактах та спостереженнях, раціональному і доступному застосуванні лікувальних засобів у дітей раннього віку,  а по-друге, регламентована нормативно-правовими документами МОЗ України  для виконання в закладах охорони здоров'я з метою сприяння процесам надання якісних медичних послуг дітям.

16.11.2017
У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія».
15.11.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО взяли участь у написанні радіодиктанту
09.11.2017
Майстер-клас