11.09.2017
Обласна конференція з імплементації інтегрованого ведення хвороб дитячого віку (ІВХДВ) у практику медичних установ.

Фахівці ХМАПО (проф. О.А. Цодікова, доц. І.Г. Лапіна) 31 серпня 2017 р. на базі обласної дитячої лікарні м. Черкаси провели обласну конференцію з імплементації інтегрованого ведення хвороб дитячого віку (ІВХДВ) у практику медичних установ.

Викладачі академії щиро ділилися своїм досвідом і напрацюваннями у сфері  застосування простих та ефективних методів профілактики і лікування основних причин тяжких захворювань у дітей від самого народження до 5 років. Для лікарів загальної практики – сімейної медицини і педіатрів, а також медичних сестер, які були присутні на конференції,  було дуже важливо ознайомитися з концепцією ІВХДВ. По-перше, це пов’язано з тим, що дана стратегія базується на фактах та спостереженнях, раціональному і доступному застосуванні лікувальних засобів у дітей раннього віку,  а по-друге, регламентована нормативно-правовими документами МОЗ України  для виконання в закладах охорони здоров'я з метою сприяння процесам надання якісних медичних послуг дітям.

У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів
17.09.2017
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених
15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».
12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії
11.09.2017