12.09.2017
Впровадження інформаційного менеджменту в систему організації навчально-методичної роботи кафедр академії

З використанням інформаційно-телекомунікаційних технологій 11 вересня 2017 року пройшло   засідання навчально-методичної ради ХМАПО, одним із питань якого був аналіз роботи навчально-тренінгових центрів академії та перспектива симуляційних технологій навчання.   В режимі відео конференції   (Харків - Черкаси) завідувач Регіонального навчально-тренінгового Центру сімейної медицини ХМАПО професор Загуровський В.М. представив відео звіт про роботу мережі Центрів академії, а також презентував   роботу навчального класу для симуляційного навчання   Обласного навчально-тренінгового Центру підвищення кваліфікації лікарів у м. Черкаси (технічне обладнання, тренувальні засоби, манекени), на базі якого згідно угоди про співпрацю з ХМАПО проводяться виїзні цикли тематичного удосконалення «Надання невідкладної медичної допомоги постраждалим в екстремальних ситуаціях».

Організатори заходу -  Харківська медична академія післядипломної освіти, Управління охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації, Обласний навчально-тренінговий Центр підвищення кваліфікації лікарів у м. Черкаси.

Можна сподіватися, що проведення заходів такого формату із застосуванням інформаційного менеджменту  дозволить значно розширити можливості інформаційних
ресурсів і сприятиме:

- оптимізації та раціональному плануванню науково-методичної роботи кафедр;

- покращенню співпраці із іншими навчальними закладами та медичними установами щодо забезпечення навчального процесу стандартами освіти, навчальними планами і програмами;

- активізації участі фахівців у підготовці та проведенні відкритих (показових) навчальних занять.

19.02.2018
Науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ»
16.02.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти розпочала співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
06.02.2018
Фахівці ХМАПО прийняли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Як поліпшити довіру населення до щеплень? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики».
05.02.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»