15.09.2017
На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка лікарів на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».

Харківська медична академія післядипломної освіти прийняла участь у Проекті Агентства США з міжнародного розвитку ( USAID ) «Реформа ВІЛ-послуг у дії» (далі Проект), який виконується під безпосереднім моніторингом представництва в Україні - компанії Deloitte Consulting. На кафедрі наркології ХМАПО завершилась підготовка  лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги та лікарів амбулаторій загальної практики-сімейної медицини на циклі ТУ «Замісна підтримувальна терапія хворих з опіоїдною залежністю».

Загальною метою п’ятирічного Проекту є надання підтримки Уряду України для удосконалення систем протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в рамках реформи системи охорони здоров’я. Наразі триває активна фаза пілотування сталої моделі надання життєво важливих послуг для ключових груп населення та людей, які живуть з ВІЛ, на місцевому рівні. Пілотні проекти реалізовуються у семи регіонах України, а саме у Дніпропетровській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Херсонській, Черкаській областях та місті Києві.

Проект у співпраці з Міністерством охорони здоров‘я України та обласними державними адміністраціями сприяє розширенню доступу споживачів ін’єкційних наркотиків до програми замісної підтримувальної терапії (далі - ЗПТ) з метою зменшення рівня ризикованої поведінки, зокрема щодо інфікування ВІЛ.В пілотних регіонах заплановано відкриття кабінетів ЗПТ, що сприятиме не лише географічній доступності послуги, але й дасть змогу забезпечити інтегровану медичну допомогу пацієнтам із подвійною або потрійною патологією (ВІЛ-інфекція, туберкульоз, гепатит тощо) та підвищити прихильність до лікування.

На циклі був постійний представник Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» Яценко Л.А.

На сайті USAID

18.09.2018
Позапланова перевірка Харківської медичної академії післядипломної освіти
12.09.2018
Співробітники академії були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти
11.09.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Сьогодення та майбутнє підліткової медицини».
11.09.2018
Еразмус +. Якість освіти
Посвята першокурсників у студенти – медики